Německá Bundesliga

SV Darmstadt 98 – FC Augsburg

0:6

konec (0:5)

02.03.2024, 15:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • 24. kolo • Maxim Žáček

Tipsport: 3.5 3.76 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu. (17:20:12)

84

Augsburg právě vstřelil branku!

Engels krásně vyslal do útoku PHILLIPa TIETZe, který míč s přehledem uklidil do pravého dolního rohu.

83

Gouweleeuw podklouzl a domácí se tak dostali do přečíslení 2 na 1, žádný gól z toho však nevytěžili.

82

Augsburg vklidu kombinuje středem hřiště, nikam nespěchají.

78

Pokud se již stav utkání nezmění, Augsburg zaznamená své největší venkovní vítězství v historii a jejich brankář Finn Dahmen získá své první čisté konto kariéry.

74

Střídání týmu SV Darmstadt 98

Ze hřiště odchází Polter a Pfeiffer, nahradí je Torsiello a Vilhelmsson.

73

Zápas ztratil své tempo z prvního poločasu, obě strany vypadají jako by spíše už jen dohrávaly posledních 15 minut.

71

Střídání týmu FC Augsburg

Ze hřiště odchází střelec dvou dnešních branek Ermedin Demirović, nahradí ho Dion Drena Beljo.

66

Míči v posledních minutách dominují hosté, kteří už pouze hlídají svůj velký náskok.

65

Gouweleeuw vyslal dlouhý míč až do vápna domácích, kde zaskočil Schuhena a tak se k míči dostal Tietz. Ten ale zazmatkoval a střelou trefil jen jednoho z obránců.

62

Vargas vybojoval hostům rohový kop. Nic z něj nevzešlo.

60

Ze hřiště odchází Jakić a Maier, nahradí je Dorsch a Biel.

57

Hra se hodně vyrovnala, Augsburg je ale stále o něco lepším týmem.

54

Engels nepřesnou přihrávkou nabídl Darmstadtu šanci na protiútok, ti z toho však nic nevytěžili.

51

Do druhého poločasu vstoupili domácí lépe než do prvního, působí mnohem nebezpečněji.

46

Jediným střídáním o poločase se stal Frederik Jensen, kterého nahradí Arne Engels.

46

45+4

0:6

konec (0:5)

Branky: 2. Tietz, 12. Jensen (Vargas), 20. Demirović, 25. Vargas (Demirović), 29. Demirović (Jensen), 84. Tietz (Engels)

Karty:   16. J. Müller (DAM), 45+1. Karić (DAM)

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:15. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 4:12.

SV Darmstadt 98: Schuhen – J. Müller (27. Zimmermann), Franjić, Maglica, Karić – Gjasula (27. Holtmann), Holland (C) (41. A. Müller) – Skarke, Justvan – L. Pfeiffer (74. Vilhelmsson), Polter (74. Torsiello).
Náhradníci: Brunst – Isherwood, Kempe, Seydel.

Trenér: Torsten Lieberknecht

FC Augsburg: Dahmen – Iago, Uduokhai, Gouweleeuw, Mbabu – Maier (60. Biel), Jakić (60. Dorsch), Jensen (46. Engels) – Vargas – Demirović (71. Beljo), Tietz.
Náhradníci: Koubek – Gumny, Bauer, Rexhbecaj, Michel.