2. liga skupina Západ

HC Klatovy – IHC Králové Písek

4:0

konec (0:0, 0:0, 4:0)

08.02.2023, 18:00 • Zimní stadion města Klatov, Klatovy • Nadstavba B • Jan Zatočil

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Klatovy nakonec trochu překvapivě porážejí Písek 4:0, když jsme si na všechny branky museli počkat až do závěrečné třetiny. V rozmezí deseti minut vzali domácí Písku veškeré naděje na dobrý výsledek. Postavení obou týmů v tabulce se prozatím nemění. (20:03:37)

58:50

Oba týmy se již do ničeho nehrnou.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30

Daniel Kaiser poslal kotouč pouze nad branku.

56:30

Střelu Beníška tentokrát brankář hostů kryje.

55:20

Radošovi jeho střela od modré vůbec nesedla.

54:49

54:49 KVASNIČKA - 4:0

54:49

Klatovy právě vstřelily branku!
Demolice Písku pokračuje! VLASTIMIL KVASNIČKA pohodlně zakončil svůj samostatný únik a přidává čtvrtou branku Klatov v krátkém časovém sledu. Asistence: Jakub Houfek a Jan Walter.

52:35

Martin Koupal ještě zkoušel najít recept na překonání Kristiána Koláře, ani on ho však nenašel.

51:05

O osudu dnešního utkání je již zřejmě rozhodnuto. Klatovy svého soupeře do ničeho nepouští.

49:59

49:59 ROUBAL - 3:0

49:59

Tak to je neuvěřitelné! Adam Ženíšek našel před brankou úplně volného JOSEFA ROUBALA, který ještě na poprvé nebyl úspěšný, z dorážky se však již nemýlil. Asistence: Adam Ženíšek a Vlastimil Kvasnička.

49:30

Domácí tým už naprosto kontroluje průběh utkání.

48:47

48:47 KOLÁŘ - 2:0

48:47

Situaci dva na jednoho vyřešil krásnou střelou do levého horního roku Novákovi branky FILIP KOLÁŘ. Asistence: Jiří Beníšek a Tomáš Pánek.

47:15

Hostující hráči se snaží něco vymyslet, leč marně.

45:45

Klatovy teď aktivně pokračují v obléhání branky Nováka.

44:55

Oddechový čas pro tým IHC Králové Písek.

4:0

Branky a nahrávky: 45. Kremláček (Houfek, Matoušek), 49. Kolář (Beníšek, Pánek), 50. Roubal (Ženíšek, Kvasnička), 55. Kvasnička (Houfek, Walter)

HC Klatovy: Kolář K. (Čech K.) – Šilhán, Houfek (A), Pánek, Vajner, Kovářík, Walter (A), Kremláček – Beránek, Ženíšek, Beníšek, Čech D., Kolář F., Matoušek, Roubal (C), Kvasnička, Kaiser, Prokop.
Trenér: Michal Straka

IHC Králové Písek: Novák (Kříž) – Pavlát, Kurfürst, Dvořák (C), Radoš, Hanus, Turek – Cháb, Březina (A), Hrakholski, Macháček, Brož, Koupal, Matiášek, Volf (A), Novotný, Hollar, Chocholoušek, Pouzar.
Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Zeliska – Hlinka, Tuháček

01:09 PIS 2 Radoš, nedovolené bránění
08:40 PIS 2 Koupal, podrážení
15:07 KLT 2 Pánek, krosček