HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice

2:3

konec (0:1, 0:1, 2:1)

04.02.2023, 18:30 • Zimní stadion Eden • 16. kolo • Mateo

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště. (20:51:30)
Divoká třetí třetina nabídla celkem tři góly. Slavii se povedlo překonat Tuláčka poprvé až v 58. minutě zásluhou Tomáše Poletína, který byl nakonec jediným střelcem sešívaných v utkání. V závěru ještě vyplavaly na povrch emoce a bylo hodně vyloučení. Dynamo si tak odváží z Prahy z ledu Slavie tři body.

59:55

Icing Slavie. Buly před Poletínem.

59:38

Slavia právě vstřelila branku! Ještě jeden gól domácích. Kucharčík při přesilovce nabil TOMÁŠI POLETÍNOVI, který se přesnou ranou nemýlil. Asistence: Matouš Jan Kucharčík.

59:21

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Úlehla – 2 min., trestná lavice / předčasné opuštění, nesprávný příchod a odchod.

59:21

Dynamo právě vstřelilo branku! Dynamo rozhoduje definitivně o své výhře. K odraženému puku se dostal DAVID KRČÁL, který trefil prázdnou slávistickou klec. Asistence: Teodor Vápeník.

59:04

Erik Úlehla – 2 min., sekání.

58:44

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Chludil – OK, napadání rozhodčích.

58:44

HL – 2 min., napadání rozhodčích, odpyká Filip Tittl.

58:35

Alex Kubánek – 2 min., hákování.

57:37

Slavia právě vstřelila branku! Slavia se dočkala! Při přesilovce snižuje. Navíc ještě v tu chvíli hrála bez brankáře, protože Poletín zamířil mezitím na střídačku. Matějovský pak krásnou nahrávkou z levého kruhu vybídl ke skórování TOMÁŠE POLETÍNA, který z předbrankového prostoru doklepl puk do odkryté branky. Asistence: Artur Matějovský a Matouš Jan Kucharčík.

56:58

Vjačeslav Andruščenko – 2 min., krosček.

56:22

Také Kučera svou střelou trefil zadní mantinel za brankou Poletína. Vypálil z pravého kruhu.

55:20

Chludilova rána z mezikruží jen proletěla kolem brány a zaduněla o mantinel za bránou.

53:05

52:46

Puk mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před brankou Tuláčka.

52:33

Dynamo znovu vyhazuje puk.

52:28

Po dalším Tuláčkově zásahu se vhazuje před jeho brankou.

2:3

Branky a nahrávky: 58. Poletín (Matějovský, Kucharčík), 60. Poletín (Kucharčík) – 8. Švec, 21. Turena (Pilař), 60. Krčál (Vápeník)

HC Slavia Praha: F. Poletín (Bašta) – Kubánek (A), Labuzík, Ciolek, Hubinka, Lorenz, Marek, Pšenička – Chludil (C), Kucharčík, T. Poletín (A), Matějovský, Havlíček, Tittl, Filip, Hlavička, Tichý, Němeček
Trenér: Ladislav Slížek

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Antoš) – Jansa, Křečan, Vápeník, Šmerda, Kaštánek (A), Oliva (C), Švec – Lempach, Kantor, Úlehla, Pilař, Andrushchenko, Pražan, Kučera, Krčál, Bartoň, Turena

56:58 PCE 2 Andrushchenko, krosček
57:37 SLA 1:2 Poletín (Matějovský, Kucharčík)
58:35 SLA 2 Kubánek, hákování
58:44 SLA 2 HL, napadání rozhodčích, odpyká Tittl
58:44 SLA 20 OK Chludil, napadání rozhodčích
59:04 PCE 2 Úlehla, sekání
59:21 PCE 1:3 Krčál (Vápeník)
59:21 PCE 2 Úlehla, trestná lavice / předčasné opuštění, nesprávný příchod a odchod
59:38 SLA 2:3 Poletín (Kucharčík)