2. Futsal liga západ

FC Betis Kadaň – Bohemians Praha 1905 futsal

7:5

konec (2:3)

03.02.2023, 19:30 • Sportovní hala Kadaň • 18. kolo • Info o změnách stavu (Vít Káňa)

Dnes byl v Kadani k vidění duel, který musel nadchnout i nestranného fanouška futsalu. Domácí BETIS sice na konci prvního dějství prohrával s Bohemians poměrem 2:3. Jenže po přestávce Kadaň přepnula na vyšší rychlostní stupeň a začala dělat obraně hostů problémy. Domácí poslal do vedení ve 31. minutě Karel Myšička, ten se v zápase blýskl čtyřmi brankami. O minutu později zajistil Lukáš Frajt Betisu už dvoubrankový náskok. Za hosty ještě snížil ve 34. minutě Frajt, ale poslední střelecké slovo měl Karel Myšička. Kadaň doma zvítězila nad Bohemians Praha 7:5. (23:22:40)

37

Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 futsal (Lízálek).

36

Kadaň právě vstřelila branku!
Autorem branky je MYŠIČKA. Asistence: Süssmilch.

35

Tým Bohemians Praha 1905 právě vstřelil branku!
Autorem branky je PLOC. Asistence: Veselovský.

34

Žlutá karta pro tým FC Betis Kadaň (Shreiner).

33

Autorem branky je FRAJT. Asistence: Schreiner.

31

30

Autorem branky je NOVÁK. Asistence: Süssmilch.

28

Žlutá karta pro tým FC Betis Kadaň (Janeček).

26

Autorem branky je NEKVASIL. Asistence: Lizálek.

22

Autorem branky je SCHREINER. Asistence: Janeček.

21

20

19

Autorem branky je MYŠIČKA. Asistence: Novák.

18

Autorem branky je HOLUB. Bez asistence

16

Autorem branky je HOLUB. Asistence: Prejsa.

14

Autorem branky je LIZÁLEK. Asistence: Prejsa.

9

Autorem vlastní branky je PLOC.

00:01

7:5

konec (2:3)

Branky: 9. Ploc (vla.), 19. Myšička (Novák), 22. Schreiner (Janeček), 30. Novák (Süssmilch), 31. Myšička (Süssmilch), 33. Frajt (Schreiner), 36. Myšička (Süssmilch) – 14. Lizálek (Prejsa), 16. Holub (Prejsa), 18. Holub, 26. Nekvasil (Lizálek), 35. Ploc (Veselovský)

Karty:   28. Janeček (KAD), 34. Shreiner (KAD) – 37. Lízálek (BOP)

FC Betis Kadaň: Ladislav Šinágl (David Živnůstka) – Ladislav Škůrek (K), Jiří Novák, Jakub Süssmilch, Valter Hrdinka, Jan Peinelt, Filip Schreiner, Imrich Kardos, Karel Myšička, David Janeček, Lukáš Frajt
Trenér: Marian Gorol

Bohemians Praha 1905 futsal: Matěj Ruml – Vojtěch Holub, Jan Hořák, Daniel Kosina, Kryštof Lízálek, David Nekvasil, David Ploc, Tomáš Prejsa, Michal Šťastný, Sebastian Valenta, Matěj Veselovský (K)
Trenér: Jaroslav Pytloun

Rozhodčí: Stanislav Laštovička, Petr Pivoňka