FC Red Bull Salzburg – ŠK Slovan Bratislava

1:0

konec (0:0)

28.01.2023, 15:00 • Red Bull Arena, Salzburg • Daniela Mesíková sk

Slovan Bratislava podľahol Red Bullu Salzburg 0:1. Jediný gól stretnutia, aj keď diskutabilný, strelil v 54. minúte Okafor. (17:28:29)

120

118

Slovan prišiel o loptu, čo využil Gloukh na strelu z hranice šestnástky, bránu Trnovského minul.

116

Salzburg kontroluje hru, Slovan do šancí nepúšťa.

113

Gloukh si obhodil Križana a našťastie pre Slovan z uhla prestrelil bránu!

112

Green šprintoval za prihrávkou, k lopte sa ale cez brániaceho hráča nedostal.

109

Kanava výborne, vystihol prihrávku a prekazil útočnú akcie Salzburgu.

107

Belasí pomerne ľahko prešli po pravom krídle, ale po Greenovej prihrávke sa nik do zakončenia nedostal a bude sa kopať od brány Red Bullu.

105

Stejskal chytil loptu vo vzduchu a rýchlo rozohral na svojich spoluhráčov.

102

Prudký center pred bránu, Slovan sa ubránil. Salzburg sa udomácnil na útočnej polovici.

99

Hráči so v osobných súbojoch nič nedarujú, radšej by sme ale videli nejaké šance.

97

Dlhý center Salzburgu na zadnú žrď, ale píska sa ofsajd.

95

Červená karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Weiss).

94

Weiss bol najprv faulovaný, potom oplácal a opäť je oheň na streche.

91

Salzburg vhupol rovno do útočnej akcie, ktorú zakončil Ibertsberger strelou nad brvno.

91

Začalo sa "predĺženie".

90 minút zápasu je za nami, Salzburg vyhráva od 54. minúty po góle Okafora 1:0. Nás však ešte čaká extra porcia 30 minút, na ktorej sa oba tímy dohodli.

90

Okafor rozohral rohový kop, lopta padla pred bránu, odkopol ju Kucka.

87

Nevídaná situácia v prípravnom zápase, viacerí hráči sa dostali do potýčky, chvíľu sa nehrá.