Slalom mužů, 1. kolo, Schladming
Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
konec
24.01.2023, 17:45
•
Milan Huppert
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Slalom mužů, 1. kolo, Schladming
Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
konec
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Listiny
Pořadí po 1. kole
- 1.
Henrik Kristoffersen (NOR)
54,19
- 2.
Manuel Feller (AUT)
+0,21
- 3.
Loïc Meillard (SUI)
+0,30
- 4.
Lucas Braathen (NOR)
+0,57
- 5.
Ramon Zenhäusern (SUI)
+0,66
- 6.
Dave Ryding (GBR)
+0,74
- 7.
Clement Noël (FRA)
+0,77
- 8.
Daniel Yule (SUI)
+1,18
- 9.
Johannes Strolz (AUT)
+1,31
- 10.
Timon Haugan (NOR)
+1,44
- 11.
Tommaso Sala (ITA)
+1,48
- 12.
Marco Schwarz (AUT)
+1,50
- 13.
Atle Lie McGrath (NOR)
+1,73
- 14.
Alex Vinatzer (ITA)
+1,91
- 15.
Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
+2,21
- 16.
Kristoffer Jakobsen (SWE)
+2,24
- 17.
Fabio Gstrein (AUT)
+2,24
- 18.
Adrian Pertl (AUT)
+2,32
- 19.
Alexander Steen Olsen (NOR)
+2,45
- 20.
Marc Rochat (SUI)
+2,53
- 21.
Tanguy Nef (SUI)
+2,83
- 22.
Erik Read (CAN)
+3,01
- 23.
Armand Marchant (BEL)
+3,33
- 24.
Luca Aerni (SUI)
+3,38
- 25.
Stefano Gross (ITA)
+3,41
- 26.
Joaquim Salarich (ESP)
+3,55
- 27.
Samuel Kolega (CRO)
+3,65
- 28.
Sebastian Holzmann (GER)
+3,86
- 29.
Juan Del Campo (ESP)
+3,98
- 30.
Benjamin Ritchie (USA)
+4,00
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 54,19
2. Manuel Feller (AUT) +0,21
3. Loïc Meillard (SUI) +0,30
4. Lucas Braathen (NOR) +0,57
5. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,66
6. Dave Ryding (GBR) +0,74
7. Clement Noël (FRA) +0,77
8. Daniel Yule (SUI) +1,18
9. Johannes Strolz (AUT) +1,31
10. Timon Haugan (NOR) +1,44
11. Tommaso Sala (ITA) +1,48
12. Marco Schwarz (AUT) +1,50
13. Atle Lie McGrath (NOR) +1,73
14. Alex Vinatzer (ITA) +1,91
15. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,21
16. Kristoffer Jakobsen (SWE) +2,24
17. Fabio Gstrein (AUT) +2,24
18. Adrian Pertl (AUT) +2,32
19. Alexander Steen Olsen (NOR) +2,45
20. Marc Rochat (SUI) +2,53
21. Tanguy Nef (SUI) +2,83
22. Erik Read (CAN) +3,01
23. Armand Marchant (BEL) +3,33
24. Luca Aerni (SUI) +3,38
25. Stefano Gross (ITA) +3,41
26. Joaquim Salarich (ESP) +3,55
27. Samuel Kolega (CRO) +3,65
28. Sebastian Holzmann (GER) +3,86
29. Juan Del Campo (ESP) +3,98
30. Benjamin Ritchie (USA) +4,00
Kromě postupu lyžařů z tradičních zemí stojí za zmínku i dvojí španělská účast ve druhém kole, o níž se zasloužili 26. Joaquim Salarich a 29. Juan Del Campo, v jejich případě půjde hlavně o vyvarování se chyby a získání cenných bodů, což tedy platí hlavně v případě druhého jmenovaného závodníka.
71
70
69
68
67
66
65
64
63
62
61
60
59
58
57
56
55
54
Del Campo překvapil postupovým časem s vysokým startovním číslem
54
53
52
51
50
49
48
47
46
Ginnis mířil za postupem, o který jej připravil špicar
46
45
44
43
42
41
40
39
38
37
36
35
34
33
Rodeš se nevyvaroval špicaru
33
32
31
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 54,19
2. Manuel Feller (AUT) +0,21
3. Loïc Meillard (SUI) +0,30
4. Lucas Braathen (NOR) +0,57
5. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,66
6. Dave Ryding (GBR) +0,74
7. Clement Noël (FRA) +0,77
8. Daniel Yule (SUI) +1,18
9. Johannes Strolz (AUT) +1,31
10. Timon Haugan (NOR) +1,44
30
29
28
27
26
25
24
Zubčić se ve druhém kole nepředstaví
24
23
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 54,19
2. Manuel Feller (AUT) +0,21
3. Loïc Meillard (SUI) +0,30
4. Lucas Braathen (NOR) +0,57
5. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,66
6. Dave Ryding (GBR) +0,74
7. Clement Noël (FRA) +0,77
8. Daniel Yule (SUI) +1,18
9. Johannes Strolz (AUT) +1,31
10. Timon Haugan (NOR) +1,44
22
21
20
19
18
17
16
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 54,19
2. Manuel Feller (AUT) +0,21
3. Loïc Meillard (SUI) +0,30
4. Lucas Braathen (NOR) +0,57
5. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,66
6. Dave Ryding (GBR) +0,74
7. Clement Noël (FRA) +0,77
8. Daniel Yule (SUI) +1,18
9. Tommaso Sala (ITA) +1,48
10. Marco Schwarz (AUT) +1,50
15
14
13
12
Po Strasserovi vypadl kvůli špicaru i Popov
12
11
10
9
8
7
6
Meillard míří na třetí místo
6
5
Strasser vypadl už ve druhé bráně
5
4
3
2
1
Kristoffersen nastavil laťku hodně vysoko
1
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Manuel Feller (AUT)
3. Daniel Yule (SUI)
4. Lucas Braathen (NOR)
5. Linus Strasser (GER)
6. Loïc Meillard (SUI)
7. Clement Noël (FRA)
8. Dave Ryding (GBR)
9. Marco Schwarz (AUT)
10. Ramon Zenhäusern (SUI)
11. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
12. Albert Popov (BUL)
13. Atle Lie McGrath (NOR)
14. Tommaso Sala (ITA)
15. Alexis Pinturault (FRA)
16. Adrian Pertl (AUT)
17. Alex Vinatzer (ITA)
18. Johannes Strolz (AUT)
19. Kristoffer Jakobsen (SWE)
20. Timon Haugan (NOR)
21. Fabio Gstrein (AUT)
22. Michael Matt (AUT)
23. Luca Aerni (SUI)
24. Filip Zubčić (CRO)
25. Marc Rochat (SUI)
26. Stefano Gross (ITA)
27. Erik Read (CAN)
28. Joaquim Salarich (ESP)
29. Luke Winters (USA)
30. Alexander Steen Olsen (NOR)
31. Tanguy Nef (SUI)
32. Stefan Hadalin (SLO)
33. Istok Rodeš (CRO)
34. Simon Maurberger (ITA)
35. Sebastian Holzmann (GER)
36. Samuel Kolega (CRO)
37. Dominik Raschner (AUT)
38. Johei Kojama (JPN)
39. Armand Marchant (BEL)
40. Sandro Simonet (SUI)
41. Billy Major (GBR)
42. Benjamin Ritchie (USA)
43. Steven Amiez (FRA)
44. Alexander Schmid (GER)
45. Matej Vidović (CRO)
46. AJ Ginnis (GRE)
47. David Ketterer (GER)
48. Paco Rassat (FRA)
49. Liam Wallace (CAN)
50. Noel von Grünigen (SUI)
51. Kamen Zlatkov (BUL)
52. Asher Jordan (CAN)
53. Tobias Kastlunger (ITA)
54. Juan Del Campo (ESP)
55. Joel Lütolf (SUI)
56. Simon Rüland (AUT)
57. Laurie Taylor (GBR)
58. Theo Letitre (FRA)
59. Jett Seymour (USA)
60. Simon Fournier (CAN)
61. Sam Maes (BEL)
62. Širo Aihara (JPN)
63. Adrian Meisen (GER)
64. Tijan Marovt (SLO)
65. Axel Lindqvist (SWE)
66. Miks Zvejnieks (LAT)
67. Piotr Habdaś (POL)
68. Jesper Pohjolainen (FIN)
69. Louis Muhlen-Schulte (AUS)
70. Barnabás Szöllös (ISR)
Doposud poslední slalom se uskutečnil rovněž v Rakousku, a sice v Kitzbühelu, kde zvítězil Daniel Yule, jehož na stupních vítězů doplnili zkušený Brit Dave Ryding a vedoucí závodník průběžného pořadí disciplíny Lucas Braathen.
Pořadí disciplíny
1. Lucas Braathen (NOR) 370 b
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 365 b
3. Daniel Yule (SUI) 334 b
4. Loïc Meillard (SUI) 262 b
5. Manuel Feller (AUT) 241 b
6. Linus Strasser (GER) 240 b
7. Marco Schwarz (AUT) 153 b
8. Ramon Zenhäusern (SUI) 147 b
9. Dave Ryding (GBR) 144 b
10. Tommaso Sala (ITA) 143 b
Pořadí SP
1. Marco Odermatt (SUI) 1186 b
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 961 b
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 710 b
4. Vincent Kriechmayr (AUT) 677 b
5. Lucas Braathen (NOR) 585 b
6. Loïc Meillard (SUI) 547 b
7. Alexis Pinturault (FRA) 437 b
8. Manuel Feller (AUT) 406 b
9. Marco Schwarz (AUT) 377 b
10. Daniel Yule (SUI) 334 b
...
115. Adam Žampa (SVK) 16 b