25.11.2022, 20:00 • United Center, Chicago • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.3 4.13 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kirby DACH - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
Dramatický rozstřel je u konce. Střelci dnes měli nad brankáři navrch, proměnili hned pět ze šesti nájezdů a ten rozhodující dal hostující KIRBY DACH. Zařídil tak pro Montreal bodík navíc a celkovou výhru 3:2.

62:39

Po přerušení vyšlo najevo, že domácí hráli chvíli dokonce v pěti a přichází trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilovka pro Montreal! Trest odsedí Andreas Athanasiou.

56:06

56:06 Taylor RADDYSH - 2:2

56:06

Chicago právě vstřelilo branku!
Přesilovka je využitá a domácí srovnávají! Z modré čáry se lehce přiblížil k brance Kane, jeho ránu Montembeault vyrazil před sebe, puk si zpracoval TAYLOR RADDYSH a zblízka zasunul za brankovou čáru – 2:2. Asistence: Patrick Kane.

55:16

Domácí budou moci srovnat v přesilovce, dvě minuty za vysokou hůl dostal Kaiden Guhle.

54:27

Suzuki v sólu, měl hromadu času na zakončení, zvolil bekhendový blafák, Söderblom jej ale vybruslil a udržel puk před brankovou čárou.

37:39

Rostoucí nápor Chicaga přináší přesilovku, dvě minuty za hákování dostal Arber Xhekaj.

31:01

Zase se vylučuje, tentokrát na straně Montrealu. Dvě minuty za podrážení obdržel Jevgenij Dadonov.

27:22

27:22 Nick SUZUKI - 1:2

27:22

Montreal právě vstřelil branku!
Přesilovka je využitá a hosté opět vedou. Po vyhraném buly se hosté udrželi v pásmu, předvedli trpělivou rozehru, po přihrávce z modré čáry na vrchol pravého kruhu předvedl prudkou střelu zápěstím NICK SUZUKI a jeho rána prošla přes Söderblomovu lapačku do sítě – 1:2. Asistence: Michael Matheson, Sean Monahan.

27:01

Je tu přesilovka pro hostující tým, dvě minuty za sekání dostal Jonathan Toews.

25:53

25:53 Caleb JONES - 1:1

25:53

Je srovnáno. Domácí tým se na delší dobu usadil v útočném pásmu, povedla se mu kombinace, z rohu přihrál křížem Dickinson a CALEB JONES střelou z první ke vzdálenější tyčce překonal Montembeaulta. Dal tak svou letos vůbec první branku a srovnal na 1:1. Asistence: Jason Dickinson, Jujhar Khaira.

21:27

21:27 Söderblom a opět jeho rychlá lapačka

21:27

Söderblom dnes podruhé vytáhl skvostnou lapačku, opět proti Andersonovi, který zakončoval po přihrávce zpoza branky!

18:07

Chicago si zahraje první přesilovku zápasu, dvě minuty za vysokou hůl totiž dostal hostující Michael Matheson.

11:59

11:59 Söderblom vychytal Andersona

11:59

Výborný Söderblomův zákrok! Hosté vybojovali na modré útočné čáře, vzniklo přečíslení a to zakončoval z pravé strany Anderson. Trefil ale pouze gólmanovu lapačku!

03:21

03:21 Joel EDMUNDSON - 0:1

03:21

Hosté jdou do rychlého vedení. U červené čáry získali puk, přešli rychle do útoku, za modrou nahodil k brance Monahan, JOEL EDMUNDSON to tohoto pokusu šikovně vložil hůl a tečoval za překvapeného Söderbloma – 0:1! Asistence: Sean Monahan.

2:3

Branky a nahrávky: 26. Cal. Jones (Dickinson, Khaira), 57. Raddysh (P. Kane) – 4. Edmundson (Monahan), 28. Suzuki (Matheson, Monahan), rozh. náj. Dach

2:3   Kirby Dach (MTL)

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Mrázek) – Set. Jones, J. Johnson, Murphy (A), Tinordi, Cal. Jones, McCabe – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), Kurashev – Blackwell, Dickinson, Khaira – R. Johnson, Entwistle, Katchouk.
Trenér: Luke Richardson

Montreal Canadiens: Montembeault (Allen) – Savard, Matheson, Guhle, Edmundson (A), Kovacevic, Xhekaj – Dach, Suzuki (C), Caufield – Gallagher (A), Dvorak, Dadonov – J. Anderson, Monahan, Armia – Slafkovský, Evans, Pezzetta.
Trenér: Martin St. Louis

Rozhodčí: Syvret, Hebert – Hughes, Mills

Diváci: 16 159

03:21 MTL 0:1 Edmundson (Monahan)
18:07 MTL 2 Matheson, vysoká hůl
25:53 CHI 1:1 Cal. Jones (Dickinson, Khaira)