konec (0:2, 1:1, 1:0)

07.10.2022, 18:00 • Tipsport Aréna Nitra • 7. kolo • Kalo (@kalnicky22) sk

Tipsport: 1.8 4.33 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odo mňa to na dnes bude všetko. Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok piatkového večera. (20:26:19)
Fantastický výkon Spišiakov v úvodnej tretiny bol základným stavebným kameňom pre úspech v dnešnom stretnutí. Rysy sa dostali do trojgólového trháku, ktorý už v priebehu stretnutia nepustili. Hoci domáci Nitrania v závere boli blízko vyrovnaniu, hostia si spod Zobora odvážajú tri body.

59:47

Majdan posiela puk do útočného pásma.

59:15

Domáci zakladajú útok.

58:40

Domáci tlačia, Gajdošov pokus len tak-tak Melicherčík udržal.

58:27

Domáci s prázdnou bránou!

58:10

Strieľal Knies, dorážal Holešinský, Melicherčík odolal.

58:00

Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:25

Solenský v ďalšej streleckej príležitosti. Bodák sa k dorážke nedostal!

57:12

Hostia v plnom počte.

56:24

Bortňák v prečíslení hľadal Nellisa. Výborne sa vrátil domáci Sýkora.

55:25

Donaghey strieľal, jeho projektil bol nepresný.

55:12

Ďalšia šancu pre domácich. Ullander sa snažil zastaviť Holešinského, ktorý sa predieral za pukom. Rozhodcovia mu udeľujú dve minúty za nedovolené bránenie.

54:32

Ďalší pokus Solenského. Melicherčík kryje. Nasleduje reklamná prestávka.

54:32

54:15

Solenského strela bola zblokovaná. Do dorážky sa tlačil Varga, hostia napokon odpálili puk na zakázané uvoľnenie.

53:18

Nitra dala gól!
Tak je to tu! Domáci sa dokázali dostať na rozdiel jediného gólu. Erkamps v strednom pásme získal puk, posunul ho ADRIÁNOVI HOLEŠINSKÉMU, ktorý strelou pomedzi betóny znižuje na rozdiel jediného gólu.
Asistencia: Erkamps

53:00

Ališauskas sa pokúšal zrýchliť hru, jeho pas presný nebol.

2:3

Branky a nahrávky: 31. Varga (Bodák, Sýkora), 54. Holešinský (Erkamps) – 7. Kerbashian, 19. Štrauch (Romaňák), 29. Majdan (Giľák, Ullander)

HK Nitra: O'Connor– Erkamps, Donaghey, Mezei, Bodák, Švarný, Gajdoš, Pupák, Lacka – Sýkora, Buncis, Krivošík, Varga, Myklukha, Holešinský, Tvrdoň, Solenský, Molnár, Knies, Bajtek, Pekarčík
Trenér: Normunds Sejejs

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík – Ullander, Ališauskas, Romaňák, Ouellet-Beaudry, Žiak, Ordzovenský, Šuty – Verbeek, Kerbashian, Vandas, Štrauch, Nellis, Rapáč, Majdan, Salituro, Giľák, Hamráček, Bortňák, Tkáč

28:27 SNV 0:3 Majdan (Giľák, Ullander)
29:27 SNV 2 Žiak, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
29:49 SNV 2 Romaňák, sekání
30:20 NIT 1:3 Varga (Bodák, Sýkora)
34:07 NIT neuznaná branka
35:54 SNV 2 Verbeek, podrážení
40:56 SNV 2 Melicherčík, zdržování hry / posunutá branka, odpyká Giľák
47:25 NIT 2 Mezei, napadení