4:6

konec (2:1, 0:3, 2:2)

07.10.2022, 03:00 • Crypto.com Arena, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 2.63 3.95 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vegas Golden Knights vyhrává tento zápas nad Los Angeles 6:4. Sledovali jsme zápas, který musel fanoušky v Salt Lake City bavit. (05:35:11)

59:50

Už se nic nestane.

58:52

58:52 Alex PIETRANGELO - 4:6

58:52

Golden Knights právě vstřelili branku!
Vegas tento zápas vyhraje, přes celé kluziště trefuje prázdnou branku a svůj první gól v rámci přípravy dává ALEX PIETRANGELO.

58:39

Los Angeles se dostalo do útočného pásma, kde drží kotouč.

58:25

Kings hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:22

Utkání pokračuje dál, sledujeme závěr třetí třetiny.

57:17

Komerční přestávka.

56:45

Po vstřelení kontaktní branky pokračují hokejisté Kings v aktivní hře.

55:51

55:51 Sean DURZI - 4:5

55:51

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Kings využívají přesilovku a snižují na rozdíl jediné branky, nepříliš povedenou ránou, která zaskočila obranu Vegas, se prosazuje SEAN DURZI. Asistence: Arthur Kaliyev a Phillip Donault.

55:02

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Reilly Smith – 2 min., podrážení.

54:46

Kempe dostal výbornou přihrávku od spoluhráče, v situaci dva na jednoho ovšem přestřelil branku.

54:27

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál třetí třetinou. Aktuálně má Vegas náskok o dvě branky.

54:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Martinez pálil od modré čry a brankář Petersen kryje kotouč. Komerční přestávka.

53:24

Brankář Las Vegas si nyní dokázal poradit se zajímavou šancí soupeře.

52:24

Vhazovat se nyní bude v útočném pásmu LA. Jejich soupeři však vybojovali kotouč a směr hry se rychle otáčí.

51:50

Smith nedokázal své dobré střelecké příležitosti proměnit. Více ze hry mají nyní hokejisté z města neonů.

4:6

Branky a nahrávky: 2. Fiala (Doughty, Kempe), 7. Villardi (Moore, Clarke), 43. Moore (Kaliyev, Durzi), 56. Durzi (Kaliyev, Donault) – 17. Smith (Eichel, McNabb), 26. McNabb (Eichel), 32. Stephenson (Stone, Smith), 38. Marchessault (Theodore), 49. Smith (Stone, Stephenson), 59. Pietrangelo

Los Angeles Kings: Petersen (Copley) – Anderson, Doughty, Bjornfot, Durzi, Moverare, Clarke – Moore, Danault, Vilardi – Fiala, Tynan, Kempe – Iafallo, Kupari, Kaliyev – Anderson-Dolan, Lizotte, Doty

Vegas Golden Knights: Thompson (Hill) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Bischoff, Korczak – Smith, Eichel, Kessel – Marchessault, Stephenson, Stone – Howden, Karlsson, Amadio – Leschyshyn, Manninen, Rondbjerg

01:52 LAK 1:0 Fiala (Doughty, Kempe)
03:10 VEG 2 Manninen, podrážení
06:09 LAK 2:0 Villardi (Moore, Clarke)
16:36 VEG 2:1 Smith (Eichel, McNabb)
25:14 VEG 2:2 McNabb (Eichel)
26:52 LAK 2 Durzy, nedovolené bránění