Tipsport: 2.68 4.0 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (03:45:02)

Střely na bránu: 41 – 28 | Přesilová hra: 1/2 – 0/1 | Trestné minuty: 8 – 10

Sergej Bobrovskij (FLA) – 26 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,9%, odchytal 59:36
Andrej Vasilevskij (TBL) – 38 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,7%, odchytal 59:30

Radko Gudas (FLA) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 14:16

1. Brandon Montour (FLA) – 1+0
2. Aleksi Heponiemi (FLA) – 1+0
3. Sergej Bobrovskij (FLA) – 26 zákroků

Utkání přihlíželo 11 350 diváků.
Florida na domácím ledě zvládla floridské derby, Tampu Bay zdolala po velké bitvě výsledkem 3:2.

Panteři si v první třetině vybudovali dvoubrankový náskok, který se jim ve druhé třetině zmenšil a v průběhu třetí části jej definitivně smazal Vladislav Naměstnikov. Poslední slovo ovšem měli domácí, v 59. minutě využil přesilovou hru dobře umístěnou střelou do pravého horního rohu Brandon Montour. Hosté zkusili vyrovnat při hře bez gólmana, to se jim ovšem nepovedlo.

Svěřenci kouče Mauriceho zvítězili v rámci přípravy podruhé, zatímco Tampa marně čeká na první vítězství. Celky si vzájemný zápas zopakují v sobotu večer, hrát se bude na ledě Lightning.

59:48

Po přerušení hry došlo k roztržce mezi Radkem Gudasem a Coreym Perrym. Muži v pruhovaném vyloučili obě horké hlavy na dvě minuty, českého obránce za krosček a kanadského útočníka za hrubost.

59:48

Florida je blízko vítězství. Sergej Bobrovskij s jistotou udržel ve výstroji ránu od modré čáry, nervózní hráči v bílém čekali na vypadnuvší puk bez úspěchu.

59:33

Nikita Kučerov nahodil do útočného pásma a Andrej Vasilevskij zamířil na střídačku. Tampa zkouší powerplay, do hry naskočil Corey Perry.

59:06

Panteři zatím soupeři nedovolují odvolat gólmana. Radko Gudas v útočné třetině nahrál po modré čáře Gustavu Forslingovi, jehož pokus srazil do ochranné sítě zakleknuvší Cal Foote.

58:45

Oddechový čas pro tým Tampa Bay Lightning.

58:45

58:45 Brandon MONTOUR - 3:2

58:45

Florida právě vstřelila branku!
Domácí využili přesilovku v posledních vteřinách a střílí dost možná vítězný gól! Barkov nabil na modrou čáru BRANDONU MONTOUROVI, který neváhal a z první se trefil do pravého horního rohu. Vasilevskij toho přes Luostarinena moc neviděl, proto byly jeho reakce dost opožděné. Asistence: Aleksander Barkov a Aaron Ekblad.

58:22

Nechybělo moc, aby Blesky udeřily v oslabení. Pierre-Édouard Bellemare si vyměnil touš s Brandonem Hagelem, tváří v tvář Bobrovskému ovšem zamířil vedle pravé tyče.

57:40

Hned dva zákroky v krátkém časovém sledu musel předvést Andrej Vasilevskij. Pravým betonem si poradil s pokusem Barkova, pravým ramenem pokryl zakončení Heponiemiho.

57:07

Anton Lundell nabil do pravého kruhu Eetu Luostarinenovi, který místo očekávaného zakončení ještě vracel na střed, překvapený Lundell vůbec nereagoval.

56:57

V útočném pásmu fauloval Nikita Kučerov, proti soupeři si pomohl drobným háčkem. Panteři mají velkou příležitost vstřelit v koncovce základní části vedoucí gól.

56:12

Krátce po vhazování vystřelil zápěstím Gustav Forsling. Andrej Vasilevskij ukázal velmi dobré reflexy, puk odrazil do ochranné sítě vyrážečkou.

55:55

Ofenzivu se vydal podpořit Erik Černák. Obhodil si Antona Lundella, jenže za spoluhráče na jedničku zaskočil Marc Staal.

55:18

Po špatném zpracování Marca Staala vyrazil do brejku Cole Koepke. Posunul puk k pravému mantinelu na Braydena Pointa, jeho křižný pas zblokoval Radko Gudas.

3:2

Branky a nahrávky: 4. Dalpe (Ekblad), 19. Heponiemi (Reinhart, Barkov), 59. Montour (Barkov, Ekblad) – 31. Paul (Colton, Stamkos), 45. Naměstnikov (Kučerov, Foote)

Florida Panthers: Bobrovskij (Lyon) – Forsling, Ekblad, M. Staal, Montour, Carlsson, Gudas, Kiersted – Heponiemi, Barkov, Reinhart – Luostarinen, Lundell, Balcers – Tierney, E. Staal, Dalpe – Hutsko, Mayhew.
Trenér: Paul Maurice

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Foote, Hedman (A), Černák, Sergačjov, Cole, Myers – Kučerov, Stamkos (C), Naměstnikov – Hagel, Point, Killorn – Colton, Paul, Koepke – Perry, Bellemare, Maroon.
Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: South, Furlatt – Murray, McNamara

Diváci: 11 350

03:43 FLA 1:0 Dalpe (Ekblad)
13:07 FLA 2 Reinhart, hákování
18:03 FLA 2:0 Heponiemi (Reinhart, Barkov)