2:4

konec (0:0, 1:2, 1:2)

24.09.2022, 17:00 • 4. kolo • Tomáš Fic

Tipsport: 2.35 4.1 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině jsme viděli stejný počet branek jak ve třetině druhé. Slavia se snažila vyrovnat, to se bohužel nepodařilo a Litoměřice si z Edenu odvážejí tři body. To by ode mě pro dnešek bylo vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (19:18:12)

59:20

Simon teď pálil ze skvělé pozice, jeho pokus však končí mimo.

58:38

Slavia sevřela svého soupeře v útočném pásmu, gól však ne a ne přijít.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:49

Litoměřice právě vstřelily branku! Po náporu domácích přišel rychlý protiútok, na jehož konci úspěšně zakončil Filip KUŤÁK. Asistence: Válek, Svoboda.

54:38

Slávisté se drží v rohu útočného pásma, čekají na lepší příležitost ke střele, to se jim však vymstilo a Litoměřice mají puk zpět na svých hokejkách.

54:13

Zakázané uvolnění domácích přerušuje hru.

53:37

Hra se přelévá z jedné strany na druhou, žádnou větší akci jsme neviděli.

52:30

Žejdl se teď skvěle prosmýknul mezi hráči Litoměřic, jeho přihrávka na Havrdu ale úspěšná nebyla.

51:46

Střelu Patrika Marcela s přehledem kryje Pittr.

50:37

Slávisty druhá branka nakopla, nepouští soupeře z obranného pásma a snaží se za každou cenu vyrovnat.

49:37

49:37 Robin VŠETEČKA - 2:3

49:37

Slavia právě vstřelila branku! Po skvělé nahrávce Klikorky se prosazuje střelou z první Všetečka , že by bylo zaděláno na drama? Asistence: Klikorka, Růžička.

48:40

Nepřesná souhra hostí dala domácím příležitost přesily tři na jednoho. Pražané však svoji šanci nevyužili.

47:19

Po Strnadově skvělém úniku po levé straně a jeho parádní nahrávce se ke střele mezi kruhy dostal Dušan Žovinec, trefil však jen logo na dresu Krále, který tak předvádí další úspěšný zákrok.

45:56

45:56 Jan HOLÝ - 1:3

45:56

Litoměřice právě vstřelily branku! Tak tohle bylo velice rychlé, po buly se ke střele dostal HOLÝ, který svoji druhou brankou navyšuje náskok hostů. Asistence: Jícha.

45:52

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Vladimír Růžička – 2 min., hákování.

44:56

Poletínovi se naskytla zajímavá šance k vyrovnání, po jeho střele vypadnul puk Královi a obránci byli ti, kteří nakonec zachránili celou situaci.

44:27

Sérii tří střel nyní čelil Král, se všemi si dokázal poradit na výbornou.

43:54

Kern zkusil střelu téměř z nulového úhlu a nebyla vůbec špatná, odrazila se však na hokejky hostí a ty nyní v klidu drží puk na svých hokejkách.

43:08

Havla se stahovanou snažil obejít Šindeleka, ten byl ale úspěšnější a Litoměřice míří opět do útoku.

42:45

41:57

Krásnou souhru nyní předvedli hráči Litoměřic, koncovka však úspěšná nebyla.

41:28

Po zajímavé kombinaci Válka s Jíchou končí puk v lapačce domácího gólmana.

40:45

Hosté mají příležitost již páté přesilové hry.

40:45

Robin Všetečka – 2 min., podrážení.

40:01

Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.

40:01

Během pár sekund začne třetí třetina!
Ve druhé třetině byly k vidění hned tři góly. Nejprve se prosadila Slavia, která ale vedení dlouho neudržela a po sérii oslabení se do vedení dostal celek HC Stadion Litoměřice. Na chvíli se s vámi opět rozloučím a za pár minut budeme pokračovat!

40:00

39:30

Šanci vyrovnat měl na hokejce Všetečka, který se ocitnul ve skvělé šanci, jeho pokus však kryje Král.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:45

Matěj Zabloudil zkusil rychlou střelou z mezikruží překvapit Pittra, ten je však připraven a střelu bez potíží chytá do své lapačky.

38:14

Vhazovat se bude před Králem.

37:37

37:00

Chytře, pomalým, rychlejším lobem nyní Knotek osvobozuje domácí.

36:20

Guman střílel z levého rohu po nahrávce Marcela, jeho střeli však Pittr vyráží hokejkou.
HC Stadion Litoměřice mají k dispozici další přesilovou hru.

35:37

Maxim Havrda – 2 min., podrážení.

34:07

Slávisté po druhé obdržené brance rychle reagují na vývoj zápasu a do všech osobních soubojů chodí o něco důrazněji.

33:20

33:20 Josef SLAVÍČEK - 1:2

33:20

Litoměřice právě vstřelily branku! Jako bych to zakřikl, po sérii nepřesných kombinací přišla v závěru přesilovky jedna úspěšná, na jejím konci stál SLAVÍČEK, který se neměli. Asistence: Holý, Kuťák.

32:49

Tato přesilovka zatím Litoměřicím nejde, přihrávky nejsou přesné a do zakončení se hosté dostávají horko-těžko.

31:55

Slávisté velice rychle vyhodili, Litoměřice však nenechávají nic náhodě a zakládají rychlý protiútok.

31:34

Hosté mají k dispozici další přesilovku, v levém rohu obranného pásma fauloval Poletín.

31:34

Michal Poletín – 2 min., podrážení.

30:30

Strnad se nyní po levé straně skvěle dostal před branku hostí, kde však nedokázal zakončit.

29:17

29:17 Jan HOLÝ - 1:1

29:17

Litoměřice právě vstřelily branku! Tak přeci jen Litoměřice proměňují přesilovou hru, po nahrávce od Válka vystřelil k tyči HOLÝ. Na puk, bohužel pro domácí Pittr již nedosáhl. Asistence: Válek.

28:10

Kernovi se podařilo vyhodit. Domácí si na chvíli mohou oddechnout.

27:28

Tak tohle je nemilé, Slávisté si nedali pozor na střídaní a hráli v pěti! Následovat bude přesilovka pět na tři.

27:28

Michal Simon – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

26:58

Jindřich Barák osvobozuje domácí vyhozením přes celé hřiště, Litoměřice musí znovu zakládat útok.

26:41

Hosté mají příležitost srovnat, na trestnou lavici míří Houška.

26:41

Vladislav Houška – 2 min..

26:00

Klikorka se dlouhou přihrávkou pokoušel najít Růžičku, ten však na puk nedosáhl.

24:30

Všetečka se ocitnul v situaci jeden na jednoho s Janem Holým, ten si se situací poradil skvěle a puk je nyní v držení hostů.

23:53

Ondřeje Procházku v obranném pásmu domácích skvěle zastavil Simon.

22:49

22:49 Lukáš ŽEJDL - 1:0

22:49

Slavia právě vstřelila branku! Robin Všetečka vystřelil mezi kruhy, jeho pokus však Král vyrazil přímo na hůl ŽEJDLA, který neměl sebemenší potíže zakončit do odkryté branky. Asistence: Všetečka.

22:00

Slávistům se přesilovka vůbec nepodařila, v obranném pásmu pobyli více času než v tom útočném.

22:00

20:00

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice:
Tomáš Guman – 2 min., napadení.

20:00

Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Slávisté.

20:00

Co nevidět nám začne druhá třetina!
V první třetině jsme zatím žádný gól neviděli. Ze hry mají zatím více hosté, kteří se několikrát ocitli v gólové situaci. Se začátkem druhé třetiny se k vám vrátím, zatím máte čas si skočit pro něco dobrého k snědku, pití, či vyznat lásku své drahé polovičce.

20:00

19:55

V poslední minutě jsme toho moc neviděli, jedinou střelu, jejímž autorem byl Tomáš Hanousek vyrazil král mimo hřiště.

19:00

Probíha poslední minuta první třetiny.

18:48

Matěj Zabloudil obešel nádherným způsobem dva hráče Slavie, v zakončení však přesný nebyl a jeho střela končí vysoko nad brankou.

17:45

Holý u mantinelu bojoval s Poletínem, puk nakonec končí na střídačce domácích, vhazovat se bude před Pittrem.

16:15

Slávistům se nakonec podařilo dostat ze spárů LItoměřických hráčů, v útočném pásmu však pobyli pouze na chviličku a opět útočí hostě.

15:30

Domácí se marně pokouší dostat z obranného pásma, puk vždy zpět získají hosté.

14:30

Po nátlaků hostů přichází zakázané uvolnění Pražanů.

13:20

Na druhé straně se z protiútoku snažil prosadit Růžička, jeho pokus byl však neúspěšný.

13:00

Gajda se teď ocitnul sám mezi kruhy, jeho pokus ale hokejkou vyráží Pittr.

11:30

Krásnou šanci si vytvořili Pražané, na jejím konci zakončoval Všetečka, král je ale stále bezchybný.

11:02

Střelou z pravé strany hřiště mohl upravit skóre Žejdl, jeho pokus však končí pod Králem.

10:30

Hra se přenáší z jedné strany na druhou. Na gól však stále čekáme.

08:48

Nahození od Kuťáka se ujali ve ve vlastní třetině domácí, dostali se do rychlého protiútoku, ale Litoměřice dostávají puk zpět na svoji stranu.

07:50

Ofsajd přerušil protiútok domácích.

07:28

Jedna střela za druhou nyní přichází z hokejek domácích borců, ani jeden však nebyl schopný překonat Krále.

06:28

V obrovské šanci se ocitl Knotek, který ale minul odkrytou svatyni Krále.

05:42

Hosté nyní dostali Slávisty pod tlak, obrovskou šanci měl Petr Gajda. Jeho pokus však kryje domácí gólman.

04:20

Žejdl si teď skvěle rozuměl s Knotkem ve středním pásmu a Slávistě jdou znovu do útoku.

03:33

Houška pálil z levého rohu, jeho střela však zasáhla pouze masku hostujícího brankáře.

03:10

Slávisté se v přesilové hře zatím ke střele nedostali.

02:26

Matěj Zabloudil – 2 min., podrážení.

01:20

Hejda teď pálil od modré, střela však minula branku.

00:40

Hostům se podařilo vyhodit a nyní jsou to oni, kteří korigují chod hry.

00:09

Slávisté se po vyhrané buly dostávají do rychlého útoku!

00:01

Přeji vám příjemné sobotní odploledne, hráči už jsou na ledě, utkání co nevidět začne.

HC Slavia Praha: Pittr (Málek) – Hanousek, Žovinec, Matyáš, D. Němeček, Klikorka, Hejda, Barák – Kern, Růžička, Všetečka – Strnad, Žejdl, Knotek – Simon, Závora, Havrda – Houška, Poletín, Pšenička.

HC Stadion Litoměřice: T. Král (Sklíba) – Š. Němec, Marcel, Holý, Výtisk, Mikyska, Hampl, Šindelek – Guman, Kracík, Procházka – Slavíček, Jícha, Válek – Svoboda V, Kuťák, Zabloudil – Ramik, Čederle, Gajda.
disciplinovanost – má druhou nejnižší úspěšnost v oslabení (56,25 %), v němž inkasovala nejvíc gólů v soutěži (7). Se šestnácti vyloučeními je – společně s Litoměřicemi – zároveň druhým nejvylučovanějším týmem. O jeden trest více má Zlín.
Dočkají se slávisté v sobotu prvních tří bodů v nové sezóně?
Také Litoměřice v posledním utkání uhrály pouze bod, když na domácím ledě nestačily na Kolín. Zápas to byl opravdu divoký, protože domácí se čtyřikrát dostali do vedení, Kozlové ale pokaždé srovnali. Duel nakonec poslali do prodloužení, v němž po 31 vteřinách rozhodli o výhře 6:5.
Slávisté v posledním utkání ve středu na ledě Přerova sice po první třetině vedli 2:0 po gólech Michala Simona a Jana Kerna, jenže Zubři ve druhé třetině dvěma góly srovnali. Duel dospěl až až do samostatných nájezdů, kde Zubrům vystřelil výhru Zdeněk Okál.
Slavii čeká v sobotu druhé domácí utkání – do Edenu přijede vítěz loňské základní části z Litoměřic. Oba týmy zatím vyhrály jeden ze tří zápasů, o bod víc má na kontě Stadion. Podaří se sešívaným poprvé v sezóně získat tři body?
Krásné sobotní odpoledne. Chance ligu dnes čeká čtvrté hrací kolo. My se konkrétněji podíváme na utkání Slavia Praha – Stadion Litoměřice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:4

Branky a nahrávky: 23. Žejdl (Všetečka), 50. Všetečka (Klikorka, Růžička) – 30. Holý (Válek), 34. Slavíček (Holý, Kuťák), 46. Holý (Jícha), 56. Kuťák (Válek, Svoboda V)

HC Stadion Litoměřice: T. Král (Sklíba) – Š. Němec, Marcel, Holý, Výtisk, Mikyska, Hampl, Šindelek – Guman, Kracík, Procházka – Slavíček, Jícha, Válek – Svoboda V, Kuťák, Zabloudil – Ramik, Cikhart, Gajda.

Rozhodčí: Hucl, Květoň, Dědek, Thuma

02:26 LTM 2 Zabloudil, podrážení
20:00 LTM 2 Guman, napadení
22:49 SLA 1:0 Žejdl (Všetečka)
26:41 SLA 2 Houška, podrážení
27:28 SLA 2 Simon, příliš mnoho hráčů na ledě
29:17 LTM 1:1 Holý (Válek)