6:2

konec (2:1, 1:1, 3:0)

21.09.2022, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 1. kolo • Miroslav Kučera (@MirekKucera)

Tipsport: 1.15 9.5 7.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po třetinách 2:1, 1:1 a 3:0 vítězí v utkání domácí Piráti Chomutov. Hosté ale předvedli velmi dobrý výkon, převážně v prvních dvou třetinách a nemají se tak určitě za co stydět. (19:39:44)

59:46

I hosté se na konci utkání dostali do zakončení, ale třetí branku nepřidávají.

59:14

Zajíček se snažil přidat sedmou branku, ale Kolář byl proti.

58:30

Chlouba z velkého úhlu nezametl kotouč do brány.

58:01

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:08

Kostourek z bezprostřední blízkosti na několik pokusů nepřekonal Koláře.

56:48

O osudu utkání je zřejmě rozhodnuto.

55:22

55:22 Jakub CHRPA - 6:2

55:22

Piráti právě vstřelili branku!
Další využitá přesilovka Pirátů. Kamil Charousek vystřelil od modré čáry a JAKUB CHRPA povedenou tečí překonává Koláře. Asistence: Kamil Charousek, Viktor Hübl.

54:28

Obrovská chyba Havla na útočné modré čáře. Ten ztratil kotouč a Filip Kolář jel sám na Hanuljaka. Ten však svůj tým podržel.

53:48

Vyloučení v týmu SHC Klatovy:
Čech – 2 min., hákování.

53:12

52:30

Až nyní tři střelecké pokusy v rychlém sledu, Kolář byl ale na svém místě.

50:44

Kotouč se chvilku povaloval v domácím brankovišti, jeden z obránců ho ale odpálil pryč.

50:09

Charousek přestřeluje bránu.

6:2

Branky a nahrávky: 2. Chlouba (Havel, Koláček), 16. Chrpa (Lukeš, Hübl), 27. Koláček (Kostourek, Príhoda), 43. Lukeš (Charousek, Seemann), 45. Koláček (Kostourek, Charousek), 56. Chrpa (Charousek, Hübl) – 4. Ženíšek (Malát), 28. D. Roubal (J. Roubal, Matoušek)

Piráti Chomutov: Hanuljak (Tuček) – Charousek, Seemann, Havel, Váchal, Pavlát, Žižka, Ferbas – Lukeš, Hübl, Chrpa – Chlouba, Kůs, Mála – Kostourek, Koláček, Zajíček – Černý, Koblížek, Príhoda

HC Klatovy: K. Kolář (Bočan) – Vajner, Zich, Kovářík, Vitaloš, Houdek, D. Kvasnička – Čech, J. Roubal, Adamec, F. Kolář, Šeba, D. Roubal, Matoušek, Ženíšek, Kvasnička, Beníšek, Malát

Rozhodčí: Hlinka – Baxa, Motl

00:42 KLT 2 D. Roubal, podrážení
01:45 CHM 1:0 Chlouba (Havel, Koláček)
03:36 KLT 1:1 Ženíšek (Malát)
14:41 KLT 2 David Roubal, sekání
15:18 CHM 2:1 Chrpa (Lukeš, Hübl)