konec (20:13)

21.09.2022, 17:00 • SH Žáčkova, Hranice • 4. kolo • Tomáš Chalupa

Tipsport: 7.45 12.5 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TJ Cement Hranice – Lovci Lovosice 32:34 (20:13)
Nejvíce branek: Magrla 8/5, Polášek 7, Dolák 4 – Trkovský 10/2, Bogdanić 7/2, Hniďák 6. Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 7/6 – 4/4. Vyloučení: 3:5. (18:41:01)
Je za námi duel, který nezaujatého fanouška musel bavit! Po první půli domácí vedli o sedm branek a zdálo se, že zápas směřuje k jejich poměrně poklidnému vítězství. Jenže opak byl pravdou. Cementáři začali kupit hromadu chyb, které Lovci perfektním způsobem trestali. Lovosickým se tak v závěru duel podařilo otočit ve svůj prospěch a z Hranic si vezou výhru 34:32.

Konec zápasu. (32:34)

60

Chotěbořský definitivně rozhoduje o výhře Lovosic! (32:34)

60

Šestnáct sekund před koncem ještě budeme svědky oddechového času, po něm se míče zhostí Lovci. (32:33)

60

Půl minuty před koncem ještě Matěj Andrš vykřesal jiskřičku naděje pro Hranice. (32:33)

59

Trkovský posílá svůj tým do dvoubrankového vedení! (31:33)

59

Sedmička pro Lovosice. Hodně důležitý moment zápasu. (31:32)

59

Domácí znovu při svém útoku faulují! Hranice v posledních minutách kupí jednu chybu za druhou. (31:32)

58

Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić). (31:32)

58

Útočný faul hráčů v modrobílém, z následujícího kontru se Lovci znovu dostávají do vedení. (31:31)

57

Hranice se nevzdávají, z levé spojky srovnává ranou na zadní tyč Polášek. (31:31)

56

Teď už si však domácí obrana s Pavlem Horákem neporadila a Lovosice jdou po hodně dlouhé době do vedení. (30:31)

56

Lovci dokonce mohli jít do vedení, naštěstí pro Cement se ale domácím podařilo přečíst přihrávku hostů a protiútoku zabránit. (30:30)