Kolumbie – Česko

1:1

konec (0:1)

19.09.2022, 19:15 • Info o změnách stavu (Milan Huppert)

Zápas mezi Českem a Kolumbií B se dohrával v prudkém dešti. Na stavu zápasu nepřízeň počasí vliv neměla, neboť vydržel nerozhodný výsledek 1:1. Češi se dostali do vedení v 16. minutě zásluhou Marka Fialy, nicméně fotbalisté Kolumbie se ve druhé půli herně výrazně zlepšili a odměnou jim bylo srovnání na konečných 1:1. (21:41:53)

80

65

Hra je aktuálně rozháraná. Na obou stranách jsou k vidění nepřesnosti, mírně navrch mají Kolumbijci.

60

Vedení se českému mužstvu snažil vrátit Jan Bialek. Lehce tečované zakončení propadlo těsně vedle brány.

55

Kolumbie právě vstřelila branku!
Zvýšený tlak přináší Jihoameričanům vyrovnání! Přestože se jednalo o nepovedené zakončení, tak Druga pustil hrací předmět za brankovou čáru.

52

Zahrozili i Češi. Povedenou střelou se prezentoval Adam Nedvěd, kolumbijský gólman udržuje tým v jednobrankovém manku.

50

Deset minut z druhého poločasu je minulostí. Kolumbie je aktivnějším týmem, na vyrovnání ovšem čeká marně.

41

40

35

Prostor pro nebezpečnou ránu dostal Ladislav Šindelář. Ještě před gólman míč vyhlavičkoval mimo tři tyče jeden z obránců.

30

Po půl hodině hry měla Kolumbie k dispozici volný přímý kop ze zajímavé pozice. Zakončení z 18 metrů proletělo těsně vedle brány.

16

Česko právě vstřelilo branku!
Češi se ujímají vedení! Václav Svoboda po dlouhém autu sklepl balón na MARKA FIALU, jenž svým zakončením rozvlnil síť.

15

Kolumbijci zatím hrozí převážně z brejků. Jeden z takových skončil střelou mezi tři tyče, s níž si Drugda hravě poradil.

6

Po rohovém kopu českého týmu se po centru Němce k hlavičce probojoval Čapek, bezbrankové skóre však přetrvává.

3

Český tým vlétl na soupeře hodně aktivně. Zajímavou příležitost si vytvořil Fiala, slabou střelou ovšem neskóroval.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.