13.05.2022, 17:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • Finále • Jáchym Tůma

Tipsport: 1.87 3.89 4.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

ze hřiště odchází Antonín Růsek, přichází Jiří Sláma.

85

85. EWERTON - 2:2

85

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Mladá Boleslav v 85. minutě vyrovnává na 2:2! EWERTON, který nebyl skoro celý druhý poločas vidět, si navedl míč do středu hřiště a parádní pumelicí do šibenice nedal Stoppenovi šanci.

78

Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc (Ondřej Zmrzlý).

74

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
ze hřiště odchází Samuel Dancák, přichází Vojtěch Smrž.
ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Milan Škoda.

73

73. Mojmír CHYTIL - 1:2

73

Olomouc právě vstřelila branku! Sigma se podruhé v zápase dostává do vedení! Olomouc nějakou dobu kombinovala kolem šestnáctky Mladé Boleslavi a po přiťuknutí Růska se k míči dostal MOJMÍR CHYTIL. Ten si ho posunul na pravačku a nechytatelnou střelou k tyči nedal Šedovi šanci.

70

Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (Lukáš Mašek).

68

Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc (Antonín Růsek).

66

66. Ladra se vřítil do vápna, neměl však přesnější mušku

66

Domácí zakombinovali na malém prostoru a Mašek pak vyslal do šance Ladru. Ten napálil balon na přední tyč, ovšem bránu minul.

65

65. Jemelka z úhlu hlavičkoval nad

65

Chvátal odcentroval z pravé strany a našel na zadní tyči Jemelku, který bránu o kousek minul.

64

ze hřiště odchází David Douděra, přichází Lukáš Mašek.

63

ze hřiště odchází Vojtěch Stránský, přichází Jiří Skalák.

61

ze hřiště odchází Jan Sedlák, přichází Jáchym Šíp.
ze hřiště odchází Florent Poulolo, přichází Pavel Zifčák.

57

57. Douděra ve velké šanci těsně minul

57

Pech se vydal dopředu a poté našel ve vápně číhajícího Douděru, který jen o kousek minul hostující svatyni.

50

Tak nakonec to nepůjde. Marka Matějovského na hrací ploše nahradí Michal Hlavatý.

46

ze hřiště odchází Matěj Hadaš, přichází Patrik Slaměna.

41

41. Václav JEMELKA - 1:1

41

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Jako bych to přivolal, Mladá Boleslav srovnává na 1:1! Ladra si z levé strany naváděl míč na střelu, ale ve vápně ho předložil Ewertonovi. Ten se zbavil svého strážce a poté s přispěním teče bránícího VÁCLAVA JEMELKY překonal Stoppena. Olomoucký brankář neměl šanci zareagovat.

34

34. Na Beckhama? Ewerton vysoko přestřelil penaltu

34

Balon si na penaltový puntík postavil Brazilec Ewerton, který však zakončil vysoko nad bránu. Olomouc tak i nadále vede 1:0.

33

Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc (Radim Breite).

33

Do balonu se opřel Marek Matějovský a jeho ránu zblokoval rukou jeden z hráčů ve zdi, takže z toho bude penalta!

19

19. Ondřej ZMRZLÝ - 0:1

19

Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté se v devatenácté minutě ujímají vedení! Chytil si na levé straně udělal prostor a poté poslal míč do nebezpečného prostoru, kde se nacházel ONDŘEJ ZMRZLÝ. Ten nebyl dostatečně bráněn, a proto mu nedělalo problém poslat balon za Šedova záda.

16

16. Zmrzlý orazítkoval horní konstrukci

16

Chvátal se vydal dopředu a přesným centrem z pravé strany našel Zmrzlého, jehož hlavička se snesla na horní tyč.

4

4. Stránského bomba se stočila do břevna

4

Boleslav neměla daleko k prvnímu gólu! Matějovský před vápnem posunul balon na Stránského, jenž napřáhl k tvrdé ráně a ta skončila na břevně.

2:2

konec (1:1)

Branky: 41. Jemelka (vla.), 85. Ewerton (Hlavatý) – 19. Zmrzlý (Chytil), 73. Chytil (Růsek)

Karty:   70. Mašek (MBL) – 33. Breite (OLO), 68. Růsek (OLO), 78. Zmrzlý (OLO), 89. Sláma (OLO)

Neproměněná penalta: 34. Ewerton (MBL), mimo

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:11.

FK Mladá Boleslav: Šeda – Šimek, Suchý, Karafiát – Douděra (64. Mašek), Matějovský (C) (50. Hlavatý), Stránský (63. Skalák), Dancák (74. Smrž), Pech – Ewerton, Ladra (74. Mil. Škoda).
Náhradníci: Mikulec – Sladký.

Trenér: Pavel Hoftych

SK Sigma Olomouc: Stoppen – Jemelka, Beneš (C), Poulolo (61. Zifčák) – Chvátal, Breite (88. Langer), Sedlák (61. Šíp), Zmrzlý – Růsek (88. Sláma) – Hadaš (46. Slaměna), Chytil.
Náhradníci: Stejskal – Bednár.

Trenér: Václav Jílek

Rozhodčí: Pavel Orel – Lucie Ratajová, Martin Leška