7:6
po s.n. (2:1) (3:2, 1:0, 2:4 - 0:0)
15.01.2022, 12:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 32. kolo • Jan Brůna
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
7:6
po s.n. (2:1) (3:2, 1:0, 2:4 - 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Šedivý (Šimek, Lang), 11. Idžan (Pilný), 12. Budina (Kašpar, Matěj Beneš), 23. Lang (Perička, Šedivý), 43. Šedivý (Perička, Lang), 59. Budina (Kašpar), rozh. náj. Matěj Beneš – 14. Gajda (Nezbeda, Zajíček), 16. Měchura (Gajda, Nezbeda), 41. Měchura (Zajíček, Nezbeda), 43. Měchura (Nezbeda, Meisel), 49. Plos (Nezbeda, Kollert), 54. Gajda (Pavlík, Cikhart)
Karty:
Neproměněná penalta:
Mountfield HK:
Sajdl (Mrázek) – Červenka, Boukal, Havlíček, Naar (A), Perička, Pelda – Matěj Beneš, Budina, Kašpar (C), Lang, Šimek, Novotný, Idžan, Šedivý (A), Pilný, Michal Beneš.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Janoušek
Bílí Tygři Liberec:
Vopravil (Krátký) – Kollert, Starý, Hladík, Patzelt, Meisel, Dvořák (A) – Leden, Nezbeda (C), Cikhart, Jansa, Pavlík, Kříž, Měchura (A), Plos, Jenčovský, Zajíček, Gajda.
Náhradníci:
Trenér: Richard Lobo
Rozhodčí: Wagner, Bernat – Lučan, Kis
Diváci: 105
1. třetina | ||||
00:28 | HKM | 1:0 | Šedivý (Šimek, Lang) | |
10:39 | HKM | 2:0 | Idžan (Pilný) | |
11:26 | HKM | 3:0 | Budina (Kašpar, Matěj Beneš) | |
12:50 | HKM | 2+2 | Šedivý, podrážení+vysoká hůl | |
13:31 | LIB | 3:1 | Gajda (Nezbeda, Zajíček) | |
15:32 | LIB | 3:2 | Měchura (Gajda, Nezbeda) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:42 | HKM | 4:2 | Lang (Perička, Šedivý) | |
24:23 | LIB | 2 | Plos, hrubost | |
HKM | 2 | Naar, sekání | ||
35:01 | HKM | 2 | Matěj Beneš, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:22 | LIB | 4:3 | Měchura (Zajíček, Nezbeda) | |
40:44 | LIB | 2 | Jenčovský, sekání | |
42:35 | HKM | 5:3 | Šedivý (Perička, Lang) | |
42:43 | LIB | 2 | Pavlík, napadení | |
42:55 | LIB | 5:4 | Měchura (Nezbeda, Meisel) | |
48:15 | LIB | 5:5 | Plos (Nezbeda, Kollert) | |
53:18 | LIB | 5:6 | Gajda (Pavlík, Cikhart) | |
55:47 | LIB | 2 | Pavlík, podrážení | |
58:37 | HKM | 6:6 | Budina (Kašpar) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
HKM | 7:6 | Matěj Beneš (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Slavia – Olomouc 11:15 1:2
Jihlava – Vítkovice 12:00 3:2
Zlín – Motor ČB • po prodl. 12:00 4:5
Chomutov – Havířov 12:00 1:3
Mountfield HK – Liberec • po s.n. (2:1) 12:15 7:6
Pardubice – Mladá Boleslav 13:00 3:2
Sparta – K. Vary 13:00 4:1
Kometa Brno – Salzburg • po prodl. 13:00 3:2
HC Litvínov – Třinec 13:00 1:2
55:47
42:43
40:44
35:01
24:23
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Naar – 2 min., sekání).
12:50