Extraliga dorostu

HC Hvězda Praha – HC Škoda Plzeň

2:4

konec (0:2, 2:1, 0:1)

27.11.2021, 12:00 • Zimní stadion Hvězda, Praha. • Skupina Západ • Jakub Štěrba (@sterba19)

To je ode mě pro dnešek vše, ze zimního stadionu Hvězda vám přeji hezký zbytek sobotního dne. (16:23:39)
Je dobojováno. Plzeň poráží Hvězdu i podruhé v sezóně, tentokrát v hlavním městě 4:2. K vidění byl velice tvrdý hokej, viděli jsme spoustu vyloučení. V poslední třetině dal výsledku definitivní podobu v oslabení Šimon Kaiser.

59:14

Jiří Dohnal mohl utkání ještě mírně zdramatizovat, domácí hráč se dostal do samostatného nájezdu, leč bekhendem Jansu nepřekonal.

58:44

Aleš Mazanec byl těsně před Horou mírně zatažen, což hostujícího hráče mohlo mírně vykolejit při střele.

58:18

Vyloučení v týmu HC Hvězda Praha (Bartheldy – 2 min., podrážení).

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:02

Tomáš Pittr se probíjel do pásma, jenomže za domácí brankou o kotouč přišel.

55:34

Šimon Kaiser měl na hokejce svou druhou trefu v zápase, leč Hora předvedl parádní zákrok.

55:11

54:00

Kapitán Kubata vyváží kotouč od své branky, jenomže nemá kudy, hosté si dobře hlídají modrou čáru.

53:11

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kučera – 2 min., faul kolenem).

53:11

Vyloučení v týmu HC Hvězda Praha (Janoušek – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kučera – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).

52:41

A ani tentokrát hostující pětice nemůže střídat, opět je pískáno zakázané uvolnění.

52:22

Dnes se opravdu nehraje v rukavičkách. Další domácí hráč zůstává ležet na ledě u mantinelu.

51:59

Hosté nezastihli přihrávku z vlastní třetiny, pískáno je zakázané uvolnění, hra se vrátí před Daniela Jansu.

51:40

50:49

Petr Makovec se dostal do zakončení v oslabení, jeho střela přes obránce skončila vedle pravé tyče.

2:4

Branky a nahrávky: 22. Janoušek (Mrázek, Niederhafner), 25. Janoušek (Niederhafner, Ivanovič) – 15. Mazanec (Benák, Hořejší), 20. Řehoř (Kučera), 36. Kučera (Řehoř, Bílek), 42. Kaiser (Reiser)

HC Hvězda Praha: Hora (Zavoral) – Hulej, Jarabko, Bartheldy, Richt, Mrázek, Kubata (C) – Dohnal, Jaroš, Janoušek, Ivanovič, Roule, Niederhafner (A), Spěváček (A), Topol, Ducháček.
Trenér: Josef Riegl.

HC Škoda Plzeň: Jansa (Mečůl) – Jiříček, Lučan (A), Hromádka, Holubec, Prošek – Bílek, Beran, Hořejší (C), Mazanec (A), Reiser, Řehoř, Hofrajttr, Pittr, Kaiser, Kučera, Benák, Makovec.
Trenér: Petr Kořínek.

Rozhodčí: Hrdlička – Svoboda, Thuma