2. liga skupina Sever (ČR)

HC Vlci Jablonec nad Nisou – Mostečtí Lvi

9:4

konec (2:2, 1:0, 6:2)

23.10.2021, 18:00 • Městský zimní stadion, Jablonec nad Nisou • 10. kolo • David Schlegel

Tipsport: 2.48 4.8 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jablonec ve druhé třetině strhl vedení na svou stranu a i když se Most mocně snažil v závěru prostřední části vyrovnat, nepodařilo se mu to a ve třetí třetině už Lvi neměli síly na zvrat. Hráli jen se dvěma obranami a třemi útoky a domácí v závěrečné třetině dominovali a vstřelili šest branek. Hattrickem se blýskl domácí Kryštof Bouřil a ani absence domácí opory Tomáše Plíhala tak nepřipravila Vlky o body. Z Jablonce nad Nisou vám přejeme pěkný večer a na shledanou při dalších on-line přenosech! (20:26:41)

59:40

Bouřil v dobré šanci, ale z pravé strany jen vyprášil Kubíkovy betony.

59:03

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Hned po buly se dostal k puku JIŘÍ HOFFMANN, který střelou k tyči nad Králův beton ještě snižuje. Asistence: Ivan Řehoř, Milan Böhm.

58:26

Vlci právě vstřelili branku!
Abraham vystřelil od modré a MATĚJ HÁJEK dorazil puk do sítě! Asistence: Lukáš Abraham, Michal Kapička.

57:51

Hostům už na pořádný přesilovový zámek nezbývají síly. Nakonec aspoň vystřelil Dohnal, ale Král chytá.

57:04

Obránci už tolik nebrání a hraje se opravdu nahoru – dolů.

55:58

Vyloučen domácí Tomáš Mrkvička za nedovolené bránění.

55:11

Hosté se ale přece jen prosazují! Smolka poslal do damostatného nájezdu MARTINA MICALA, který předvedl ukázkový blafák do bekhendu a snižuje. Asistence: Pavel Smolka, František Bakrlík.

54:47

Dohnal jel sám na Krále, ten mu ale vypíchl puk holí v poslední chvíli!

53:45

Domácí zamkli soupeře v obranném pásmu a nakonec se golfákem prosadil LUKÁŠ ABRAHAM. Asistence: Tomáš Mrkvička, Michal Kapička.

53:02

Vyloučen Mical za poodrážení. Domácí budou hrát pět na tři.

52:46

Procházka s Bakrlíkem tak dlouho kombinovali na modré, až puk ztratili, ale František Bakrlík musel situaci nakonec hasit faulem. Jde ven za nedovolené bránění.

51:34

Jursa ve velké šanci před Hosnedlem, ale neuspěl.

50:53

Vyloučen Michal Pavlů za hákování.

50:53

Oba týmy jsou v plném počtu. Mostu dochází síly a už nemá sílu na zvrat.

50:25

Domácí jeli dva na jednoho, ale KRYŠTOF BOUŘIL místo přihrávky pověsil puk pod víko a kompletuje hattrick! Asistence: Martin Jursa, Tomáš Mrkvička.

Hosté střídají brankáře, Hosnedla vyměnil v brance Kubík.

49:51

Řehoř nebezpečně vystřelil z pravé strany, ale Král v poslední chvilce dokázal vytáhnout proti střele lapačku.
Pavlů střílel od modré, ale Hosnedl chytá.

9:4

Branky a nahrávky: 8. Bouřil (Homolka), 11. Hájek (Kapička, Brokeš), 39. Kapička (Mrkvička), 43. Bouřil, 44. Kapička (Mrkvička), 45. Pavlů (Kačírek), 51. Bouřil (Jursa, Mrkvička), 54. Abraham (Mrkvička, Kapička), 59. Hájek (Abraham, Kapička) – 13. Hoffmann (Dohnal, Havlík), 20. Řehoř (Mical), 56. Mical (Smolka, Bakrlík), 60. Hoffmann (Řehoř, Böhm)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: J. Král (Lank) – Kulda, Mrkvička (C), Charvát, Pavlů (A), Abrhám, Had, Pilek – Brokeš, Jursa, Kačírek – Kapička, Jakubec, Homolka (A) – Hric, Hájek, Bouřil. Trenér: Jankových.

Mostečtí Lvi: Hosnedl (51. Kubík) – Havlůj (C), Havlík, Fučík, Hoffmann – Böhm (A), Řehoř, Bakrlík – Smolka, Mical, J. Procházka – Písařík, Dohnal, Drašar. Trenér: Machulda.

44:17 JBL 6:2 Pavlů (Kačírek)
46:10 JBL 2 Hájek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
48:34 JBL TH Charvát, hrubost