1:2

konec (1:2)

21.10.2021, 18:45 • Stadion Ljudski vrt, Maribor • Skupina G • Libor Novák

Tipsport: 14.6 6.41 1.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a doufám, že jsme si toto utkání spolu užili. Těším se na vás zase u příště, u dalšího textového přenosu a přeji vám příjemný zbytek dne. (20:48:15)
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 6:10. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:13.
Zápas mezi NŠ Mura a Stade Rennes nakonec rozhodně nebyl nudným kláním. Ani ne jednoznačným. Rennes se sice zásluhou proměněné penalty Guirassyho dostali do vedení, avšak za pár minut srovnal Lotrič. Laborde pak vrátil Rennes vedení po nešťastním vyražení míče gólmana Obradoviče. Ve druhém poločase byla však Mure velmi aktivní a vybojovala si hned několik příležitostí ze kterých mohli skórovat. Rennes však dokázali mnohdy i se štěstím všechny hrozby odvrátit. Směrem dopředu už toho ale moc nepředvedli. I když se dostali dopředu, spíše jen do nekonečna kombinovali. Několikrát sice zakončovali Guirassy s Labordem, avšak jejich střely většinou neohrozili prostor tří tyčí domácí svatyně. V nastavení mohl srovnat ve skvělé pozici postavený Maruško. Jeho střela však přímo zapadla do náručí ležícího Gomise. Rennes tak zapisují ve skupině G další výhru, avšak, ta nebyla vůbec snadná. Objektivně je nutno říci, že si Mura za svůj dnešní výkon alespoň ten bod zasloužila. Místo toho však v tabulce u jejich jména stále svítí 0.

90+5

A určitě toho budou litovat. Maruško ještě vyfasoval žlutou kartu a Rennes zápas v klidu dohráli. Nadějně vyvýjející zápas tak pro domácí znamená opět prohru.

90+4

Žlutou kartu dostává Matic Maruško (NŠ Mura).

90+3

Po protiútoku domácích se k zajímavé střele uvnitř pokutového území dostal střídající Maroša! Jeho střela však mířila přímo do náruče ležícícho Gomise. Domácí teď zahodili tutovku a to je může hodně mrzet.

90+2

Jeden ze záložníků teď z nouze zkusil vyslat alespoň centr do pokutového území Rennes. Gólman Gomis si však míč našel.

90+1

Jedna minuta už je však za námi, Mura drží míč, avšak do nebezpečné situace se zatím nedostává.
Nastavovat se budou 4 minuty. To je ještě dost času s výsledkem něco udělat.

90

Jedna nepřesnost střídá druhou. Mura má chuť útočit, avšak jejich snažení končí většinou už ve středu hřiště. Rennes se snaží zápas už spíše jen takticky dohrát.

89

Žlutou kartu dostává Loum Tchaouna (Stade Rennes FC).

88

Mura opět spěchala dopředu, ve vápně je však o míč obral obránce Omari.

87

Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Nardin Mulahusejnović, přichází Kai Cipot.

87

Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Tomi Horvat, přichází Mihael Klepač.

86

Nakonec ve hře pokračoval a Rennes zahrávali rohový kop. Skóre utkání se však ani tentokrát nemění.

85

Na hřišti leží jeden z hráčů Rennes a nevypadá to dobře. Dojde řada na střídání?

84

Slovincům pomalu dochází čas. Ví, že jsou Rennes vyrovnaným soupeřem a ve vzduchu je cítit vůně zisku bodu. Jestli ho ale opravdu chtějí, budou muset ještě zabrat. Mají na to ještě 6 minut.

83

Šturm byl připraven poslat za obranu Mulahusejnoviče. Ten však stál v době přihrávky už za obranou Rennes, což znamená další postavení mimo hru.