HC Vítkovice Ridera – VHK ROBE Vsetín

0:2

konec (0:0, 0:0, 0:2)

21.10.2021, 16:00 • MFH Ostrava • Skupina Východ • Klára Bártková

Dnešní utkání končí překvapivým výsledkem, hosté vítězí a odváží si tři body. První třetina byla vyrovnaná, pak ale byly Vítkovice lepším týmem, branku se jim však vstřelit nepodařilo. Vsetín ve 49. minutě vsítil krásný gól a při hře Vítkovic bez brankáře upravil na konečných 0:2. (18:04:10)

59:55

Vsetín právě vstřelil branku!
Přes celé hřiště se do prázdné brány trefuje ŠIMON RIGO. Bez asistence.

59:49

Oddechový čas pro hosty.

59:30

Zedkovi se sice nepodařilo vyhodit kotouč z obranného pásma, nicméně Vítkovice nemají prostor na střelu.

58:59

Vítkovice neudržely útočnou třetinu a musejí se vracet pro puk.

58:38

Opět se bude vhazovat před hostujícím brankářem, když rozhodčí pískají zakázané uvolnění.

58:23

Jen tak tak domácí udrželi útočnou třetinu, teď oba celky bojují za Konečného brankou o puk.

58:16

Další zakázané uvolnění hostů.

57:58

Vsetín poslal kotouč pouze na zakázané uvolnění.

57:40

Vítkovice se vrátily před Konečného, z prostoru mezi kruhy střílel Vítek, Konečný ale ramenem vyráží.

56:48

Na druhé straně vyrazil Smolka pokus Riga.

56:03

Domácí doráželi ze všech stran, Konečný však stále bezchybný. Hostující gólman schytal nepříjemnou ránu nejspíš někam do nohy, a tak chvíli trvalo, než se zvedl z ledu, teď už je ale připraven a bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

55:56

Zakázané uvolnění Vsetína.

55:15

V souboji u mantinelu v útočném pásmu Vítkovic úspěšnější hosté, kteří dokázali projít až k vítkovické bráně, tam však zasáhla domácí obrana.