5:6
po prodl. (3:3, 1:0, 1:2 - 0:1)
14.10.2021, 18:00 • ROCKNET Arena, Chomutov • 14. kolo • Milan Huppert
Tipsport: 3.47 4.2 1.92 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.47 - 4.2 - 1.92
Rytíři Kladno – HC Kometa Brno
5:6
po prodl. (3:3, 1:0, 1:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 2. A. Kubík (Plekanec, Dotchin), 9. Hlava (Jágr), 17. Filip (Melka), 36. Dvořáček (Nilsen, Bow), 46. Kristo (TS) – 7. Vincour (Bartejs), 11. Kollár (P. Mueller, Krištof), 12. P. Mueller (Krištof, Roth), 51. Krištof, 51. Zaťovič (L. Horký, Bartejs), 64. L. Horký (Zaťovič)
Karty:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Bow (Stahl) – Dotchin (A), Kehar, Nilsen, K. Wood, Ticháček, Donaghey – Jágr, Plekanec (C), Hlava – M. Beran, A. Kubík, Dvořáček – Melka, Filip, Račuk – Kristo, Pitule, Hajný.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno:
Tomek (Klimeš) – R. Holland, Ďaloga, Roth, Kučeřík, Bartejs, Gulaši (A), D. Mikyska – P. Mueller (A), Krištof, Kollár – L. Horký, P. Holík, Zaťovič (C) – Vincour, Rákos, R. Pavlík – Magee, Dočekal, Mallet.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek, Micka – Frodl, Komárek
Diváci: 1 238
1. třetina | ||||
01:00 | KOM | 2 | Kučeřík, hákování | |
01:34 | KLA | 1:0 | A. Kubík (Plekanec, Dotchin) | |
06:58 | KOM | 1:1 | Vincour (Bartejs) | |
08:27 | KLA | 2:1 | Hlava (Jágr) | |
11:00 | KOM | 2:2 | Kollár (P. Mueller, Krištof) | |
11:32 | KLA | 2 | Jágr, nedovolené bránění | |
11:49 | KOM | 2:3 | P. Mueller (Krištof, Roth) | |
16:52 | KLA | 3:3 | Filip (Melka) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:43 | KLA | 2 | Hlava, napadení | |
35:23 | KLA | 4:3 | Dvořáček (Nilsen, Bow) | |
37:00 | KOM | 2 | Kollár, sekání | |
37:49 | KLA | 2 | Dotchin, sevření puku rukou | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:32 | KOM | 2 | Kučeřík, hákování | |
45:32 | KLA | 5:3 | Kristo (TS) | |
47:49 | KOM | 2 | Mallet, podrážení | |
50:02 | KOM | 5:4 | Krištof | |
50:23 | KOM | 5:5 | Zaťovič (L. Horký, Bartejs) | |
59:12 | KLA | 2+2 | A. Kubík, vysoká hůl | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:47 | KOM | 5:6 | L. Horký (Zaťovič) | |
po prodl. |
Kladno – Plzeň 15:00 2:4
Liberec – K. Vary 16:00 5:3
Kobra – Jihlava 16:00 1:15
Vítkovice – Poruba 16:00 3:1
Hvězda Praha – HC Litvínov • po prodl. 16:45 3:2
Havířov – Třinec 17:00 1:7
Mountfield HK – Tábor 17:15 4:3
Motor ČB – Havlíčkův Brod 17:45 3:2
Slavia – Sparta 18:00 4:5
Pardubice – Technika Brno 18:00 11:1
Olomouc – Kometa Brno • po prodl. 18:00 4:5
Přerov – Vsetín 18:00 7:3
PZ Kladno – Mladá Boleslav 18:30 1:9
Chomutov – Třemošná 18:30 8:2
HK MD Šumperk – Zlín 19:15 2:4
59:12
47:49
45:32
37:49
37:00
20:43
11:32
01:00