4:1
konec (0:0, 2:0, 2:1)
17.09.2021, 11:30 • Fetisov Arena, Vladivostok • David Suchý
Tipsport: 2.65 4.06 2.27 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.65 - 4.06 - 2.27
Admiral Vladivostok – Severstal Čerepovec
4:1
konec (0:0, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 27. Sajustov, 32. Lugin (Obidin), 46. Gračov (Chamidullin, Lugin), 56. Šulák – 50. Jo. Nättinen (Stenqvist, Rykov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Admiral Vladivostok:
Serebrjakov (Nalimov) – Fazylzjanov, Chamidullin, Šulák, Mozík, F. Beljakov, Ťuťunnikov, Palivko, Patrikejev – Lugin (C), Gračov, Obidin – Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin, A. Garejev – Manukjan, Sajustov (A), Kotljarevskij – Verba, Makarenko, A. Ševčenko.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec:
Šugajev (Šatailo) – M. Tichonov, Press, Rykov, Stenqvist, M. Chabarov, Rogov, Makejev, Čmychov – J. Morozov (C), Jo. Nättinen, Liška – Geraskin (A), Guslistov, Rooba (A) – D. Dumbadze, A. Alexejev, Vovčenko – Mojsejev, Kodola, Jemec.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ansons, Romasko – Střelcov, Černyšjov
Diváci: 2866
1. třetina | ||||
12:53 | VLD | 2 | Vl. Ušenin, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:00 | VLD | 2 | Kotljarevskij, vysoká hůl | |
24:05 | VLD | 2 | F. Beljakov, podrážení | |
26:07 | VLD | 1:0 | Sajustov | |
28:11 | VLD | 2 | Šulák, nedovolené bránění | |
31:27 | VLD | 2:0 | Lugin (Obidin) | |
32:11 | CER | 2 | Jo. Nättinen, podrážení | |
38:28 | VLD | 2 | Chamidullin, podrážení | |
39:36 | CER | 2 | Geraskin, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:50 | VLD | 3:0 | Gračov (Chamidullin, Lugin) | |
49:05 | CER | 3:1 | Jo. Nättinen (Stenqvist, Rykov) | |
54:28 | VLD | 2 | Fazylzjanov, sekání | |
55:20 | VLD | 4:1 | Šulák | |
57:44 | VLD | 5 | F. Beljakov, bitka | |
CER | 5 | Jemec, bitka | ||
Konec |
Chotěboř – Ledeč n. S. 16:30 0:0
Čerti Ostrov – Chomutov 16:30 3:10
Letňany – Benátky n/J B 17:00 0:6
Č. Lípa – Bílí Tygři Liberec 17:00 3:9
Soběslav – Tábor 17:40 3:9
Vlašim – Hvězda Praha 17:45 3:5
Prostějov 1913 – Třebíč 18:30 0:6
Frýdek-M. "B" – Val.Meziříčí 18:30 4:5
Smíchov 1913 – Berounští Medvědi 18:35 4:6
V.Popovice – SK Černošice 19:00 2:4
Lanškroun – Opočno 19:00 6:1
Děčín – Litoměřice 19:00 1:7
Karlovy Vary B – Kadaň 19:00 5:0
Plzeň 1929 B – Spartak Žebrák 19:00 12:1
HC Střelci J. Hradec – Strakonice 19:00 9:4
HC Varnsdorf – Frýdlant 19:15 6:1
Klatovy – HC Rokycany 19:25 5:2
Kolín B – Poděbrady 19:30 7:0
Litomyšl – Choceň 19:30 2:7
Jaroměř – Náchod 19:30 7:2
MOSTEČTÍ LVI – PZ Kladno • po s.n. 19:30 3:4
Žďár n/S – Pelhřimov • po prodl. 19:45 4:3
Kroměříž – Orli Znojmo 19:45 2:4
Kutná Hora – Nový Bydžov 20:00 2:1
Lokomotiva Č. Třebová – Třebechovice 20:00 21:1
Libor Šulák (VLD) 1+0, 3 střely, čas na ledě 24:42
Vojtěch Mozík (VLD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:30
Adam Liška (CER) 0+0 3 střely, čas na ledě 13:59 (13:48:15)
Střely na branku: 30:282
Zásahy brankářů: 27:26
Vyhraná vhazování: 31:31
Hity: 22:14
Trestné minuty: 17:9
59:24
58:16
57:44
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ivan Jemec – 5 min., bitka).
57:34
56:10
55:20
55:20 Libor ŠULÁK - 4:1
55:20
Domácí celek se prosazuje střelou do prázdné branky! Ve vlastním pásmu se totiž dostal k puku LIBOR ŠULÁK, který to zkoušel odpalem do prázdné branky a touš se odrazem od tyče dostal do branky.
54:40
54:29
54:28
54:24
53:57
53:08
52:17
51:57