04.08.2021, 06:40 • Čtvrtfinále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 7.54 19.5 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (08:12:40)
V semifinále se basketbalistky USA utkají se Srbskem, které dnes přehrálo Čínu.
Je konec! Americké basketbalistky potvrdily roli favoritek a postupují do semifinále olympijského turnaje. Američanky o svém vítězství nad Austrálií rozhodly už během první čtvrtiny, kterou ovládly o čtnáct bodů. Ve zbytku utkání Američanky svůj náskok pouze navyšovaly na konečných 24 bodů. Vítězství USA dnes dirigovala Stewartová, která zaznamenala dvacet tři bodů.

Konec zápasu. (55:79)

39:44

Na opačné straně ale trojkou reaguje Digginsová-Smithová. (55:79)

39:33

Ještě jedna trojka pro Austrálii! Allenová dostala prostor a nemýlila se střelou ze středu. (55:76)

39:03

Magbegor dostala přihrávku pod koš, prosmýkla se mezi soupeřky a snižuje na rozdíl čtrnácti bodů. (52:76)

38:47

Utkání se už pouze dohrává. Američanky si v ofenzivě troufají na parádičky. (50:76)

38:15

Mitchellová dostala prostor na pravé straně, ale ještě hledala Georgeovou. Druhá jmenovaná ale nevypálila. (50:76)

37:38

Fowlesová se drala do dalšího zakončení, ale driblinkem pod košem se zamotala do vlastních kliček a už nevystřelila. (50:76)

37:03

Jenže na opačné straně dostala přihrávku pod koš Fowlesová, která se nenechala odstavit a odrazem o desku navyšuje vedení na 26 bodů. (50:76)

36:44

Hodně šťastnou střelou za tři body se prosaila Smithová. (50:74)

35:44

Grayová se na opačné straně také netrefila. V posledních minutách koše moc nepadají. (47:74)

35:21

Australanky se nadále tlačí do útoku, jenže střely jsou v posledních minutách hodně nepřesné. (47:74)

34:48

Georgeová si krásným nájezdem pod koš udělala prostor, jenže střelou z výskoku se neprosadila. Doskok si připsaly Američanky. (47:74)

34:00

Jenže Atkinsová zkusila trojku z úctyhodné vzdálenosti a dokázala se prosadit. (47:74)

33:31

Australanky ve čtvrté čtvrtině bojují a snaží se alespoň snížit. Náskok Američanek se zmenšil na dvacet čtyři bodů. (47:71)

32:45

Georgeová dostala přihrávku pod koš, kde odstavila svou strážkyni a prosadila se. (45:71)