Menu

Fotbal

Evropská konferenční liga (předkola)

FK Velež Mostar – AEK Atény FC

2:1

konec (1:1)

22.07.2021, 20:30 • Stadion Grbavica, Sarajevo • 2. předkolo • Rostislav Králik

Tipsport: 5.93 3.93 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:12. (22:29:50)
Po neskutečně týmovém a bojovném výkonu poráží Velež Mostar řecký velkoklub AEK Atény. 2:1, navíc se mu povedl obrat skóre. Favorita poslal do vedení Ansarifard, za Velež krásnou trefou reagoval Prśeś a rozhodující gól přidal v Zajmović. V uávěru utkání nedokázal vyrovnat polský legionář ve službách AEK Atény Szymański. I přes tento výtečný výsledek bude za týden favoritem na horké řecké půdě AEK Atény.Přeji pěkný, pozdní večer.

90+4

Konec zápasu.

90+4

Ještě byl pískán faul Mantalose na Dino Hasanoviće.

90+3

Žlutou kartu dostává Damien Le Tallec (AEK Atény FC).

90+3

Sudí odpískal Le Tallecovi faul na Vehaboviće a francouzskému hráči se to pranic nelíbilo.

90+2

Hromový pískot z tribun doporovází kombinace AEK Atény na útočné polovině hřiště.

90+1

Střela Damiána Szymańského v tutové pozici nedokázala překvapit brankáře Slaviśe Bogdanoviće!

90

Hlavní sudí nastaví 3 minuty! Hráči spolu i s fanoušky Veležu Mostar, ale i celého bosenského fotbalu jsou blízko k velmi cennému vítězství.

88

Rdo Vehabović vyslal nepřesný pokus mimo branku soupeře z Řecka.

87

Rohový kop opět hráčům AEK Atény nevyšel dle představ.

86

Střídání v týmu FK Velež Mostar: ze hřiště odchází Ubiratan Brandao De Souza, přichází Alen Dejanović.
Střídání v týmu FK Velež Mostar: ze hřiště odchází Mehmed Čosić, přichází Slaviśa Radović.

85

Žlutou kartu dostává Mehmed Čosić (FK Velež Mostar).

85

Mario Mitaj musel zkosnout nedovolený zásah od Mehmeda Čosiće.

84

Nyní se hraje za potlesku zaplněných tribun stadionu Grbavica v Sarajevu.

82

Levi Garcia tentokráte naopak poslal nedovoleně k podrobné prohlídce kvality trávníku Ferreyru.

80

Žlutou kartu dostává Fernando Dario Ferreyra (FK Velež Mostar).

80

Další faul na Bakakise tentokráte od Ferreyry bude oceněn potrestán žlutou kartou.

79

Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Jevgen Šachov, přichází Damien Le Tallec.

FK Velež Mostar – AEK Atény FC

2:1

konec (1:1)

Zpět na online

Branky: 14. Prśeś, 53. Zajmović (Ćosić) – 12. Ansarifard (Albanis)

Karty:   40. Anduśić (VMO), 57. Hasanović (VMO), 80. Ferreyra (VMO), 85. Čosić (VMO) – 58. Mantalos (AEK), 64. Šachov (AEK), 90+3. Tallec (AEK)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:12.

FK Velež Mostar: Bogdanović – Ovćina, Željković (C), Isić, Ferreyra – Hasanović, Prśeś (73. Osmić) – Čosić (86. Radović), Anduśić (69. Vehabović), De Souza (86. Dejanović) – Zajmović (69. Georgijević).
Náhradníci: Kaćavenda – Zubanović, Radović, Cvijanović, Georgijević, Osmić, Alagić, Vehabović, Dejanović, Radovac.

AEK Atény FC: Tsintotas – Hélder Lopes (59. Mitaj), Tzavellas, Svarnas, Bakakis – Szymański, Śachov (79. Le Tallec) – Albanis (59. Tanković), Mantalos (C), Garcia – Ansarifard (69. Araujo).
Náhradníci: Stanković, Gkinis – Le Tallec, Araujo, Tanković, Vranjeś, Mitoglou, Danćenko, Radonja, Mitaj, Śabanadźović, Roukounakis.

Rozhodčí: Verboomen – Hillaert, Wyns

Diváci: 6128

Odveta: AEK Atény - Velež Mostar 1:0

Evropská konferenční liga (předkola)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – BATE 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Basilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoň – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2