1:0
konec (0:0)
22.07.2021, 18:00 • Športni Park Šiška, Lublaň • 2. předkolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)
Tipsport: 1.27 5.42 11.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.27 - 5.42 - 11.6
NK Olimpija Lublaň – Birkirkara FC
1:0
konec (0:0)
Branky: 78. Nukić
Karty: 83. Tomić (OLL) – 75. Zammit (BKR), 83. Venancio (BKR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:12.
NK Olimpija Lublaň:
Vidmar – Gilha (62. Pavlović), Delamea Mlinar, Korun, Boakye – Tomić, Sešlar (89. Ostrc), Elšnik (C) (21. Kapun) – Petrov (62. Kurež), Nukić, Aldair.
Náhradníci: Vidovšek – Fogec, Ratnik, Kurež, Fink, Kapun, Ostrc, Andrejašič, Pavlović.
Trenér:
Birkirkara FC:
Fernandes – Zammit (79. Aguirre), Pepe, Carniello, Attard (C) – Yankam, Venancio, Briffa (86. Macedo), Bonanni (74. Scicluna) – Montebello, Falcone.
Náhradníci: Sylla, Cini – Farrugia, Borg, Friggieri, Valletta, Scicluna, Micallef, Aguirre, Bezzina, Macedo.
Trenér:
Rozhodčí: Fuxman – Metzamber, Barbiro (ISR).
Diváci:
Odveta: Birkirkara - Olimpija Lublaň 1:0
FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1
Molde – Servette FC 18:00 3:0
Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira United – Rijeka 19:00 0:2
Batumi – BATE 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0
Basilej – Partizani 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoň – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
83
75