Menu

Fotbal

Evropská konferenční liga (předkola)

FK Ponevěž – FK Vojvodina Novi Sad

0:1

konec (0:0)

22.07.2021, 17:30 • Aukštaitija, Panevėžys • 2. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 3.74 3.21 2.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 9:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 9:20. (19:21:03)
Je konec. Vojvodina porazila domácí Panevežys poměrem 1:0, když se o jedinou branku utkání postaral v 70. minutě Čovič.

90+2

Konec zápasu.

90+1

Hosté znovu po zisku míče ho pouze odkopli co nejdál a chtějí už tento zápas vyhrát tímto výsledkem.

90

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

89

Kruzikas nebezpečně pálil z dálky, ale jeho střela nakonec minula hostující svatyni!

88

Vojvodina se už pouze brání a nyní přišel nedovolený zákrok Stevanoviče ve středu hrací plochy.

86

Domácí nadále tlačí na soupeře, ale nemohou se dostat do vápna.

84

Vojvodina získala volný kop z levé strany, ale následný centr skončil bezpečně v rukou brankáře Golase.

82

Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Šimič V., přichází Kabič.

82

Panevėžys už je znovu u míče a následně přišla přihrávka do vápna na Kapnidise, který ale přestřeluje!

80

Vojvodina nikam moc nespěchá a raději drží balón na své polovině.

79

Elivelto se dostal k míči uvnitř vápna, ovšem svůj pokus poslal jen vedle pravé tyče a Šimič nemusel zasahovat.

77

Střídání v týmu FK Panevėžys: ze hřiště odchází Jankauskas, přichází Kruzikas.

75

Vojvodina Novi Sad sice dává gól, ale ten neplatí, jelikož se hostující hráč ocitl v ofsajdu!

72

Domácí se dostali do dalšího zakončení, ale střela z levé strany skončila jen u soupeře.

71

Střídání v týmu FK Panevėžys: ze hřiště odchází Elias, přichází Kapnidis.

70

70. Nemanja ČOVIČ - 0:1

70

Vojvodina právě vstřelila branku!
Hosté dávají úvodní branku tohoto utkání a vedou 1:0! NEMANJA ČOVIČ dostal skvělou přihrávku skrz obranu a následně celkem z úhlu propálil brankáře Golase, když balón narval vší silou pod horní tyč. Asistence: Zukič.

FK Ponevěž – FK Vojvodina Novi Sad

0:1

konec (0:0)

Zpět na online

Branky: 70. Čovič (Zukič)

Karty:   68. Kozoronis (PNZ) – 48. Bastajič (VJV), 51. Čučin (VJV), 53. Maksimovič (VJV)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 9:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 9:20.

FK Ponevěž: Golas – Floro, Bissi (C), Janusevskis, Figueredo – Eliosius, Kozoronis – Sarpong, Elivelto, Jankauskas (77. Kruzikas) – Elias (71. Kapnidis)
Náhradníci: Simkevicius, Kublickas – Antanavicius, Baguska, Kapnidis, Kruzikas, Sirvys, Vasquez, Zdravkovič

FK Vojvodina Novi Sad: Šimič N. – Čučin, Stevanovič, Kovačevič, Devětak – Topič, Čovič (C), Maksimovič (62. Bušnič) – Šimič V. (82. Kabič), Mrkaič (62. Zukič), Nověvski (46. Bastajič)
Náhradníci: Vuklis – Bastajič, Bušnič, Jeličič, Kabič, Miletič, Mirič, Stojsavljevič, Zukič

Rozhodčí: Durieux – Becker, Da Silva

Odveta: Vojvodina - FK Ponevěž 1:0

Evropská konferenční liga (předkola)

FC Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Ponevěž – Vojvodina 17:30 0:1

Molde – Servette FC 18:00 3:0

Olimpija Lublaň – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ašdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Loko Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira United – Rijeka 19:00 0:2

Batumi – BATE 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Apollon Limassol – Žilina 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi OSK 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kardžali – H. Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost 20:00 4:0

Basilej – Partizani 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – M. Tel-Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoň – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0

Valur – Bodo/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2