3:3

konec (1:2)

08.05.2021, 17:00 • Doosan Arena, Plzeň • 31. kolo • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 1.15 8.65 20.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera s s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:04:29)
Je dobojováno. Neskutečné utkání končí nakonec remízou 3:3. Příbram se dostala v prvním poločase do dvoubrankového vedení, pálili Pilík s Novým. Viktoria pouze zásluhou Beauguela v nastaveném čase snížila na rozdíl jediné trefy. Do druhé půli nastoupil Zdeněk Ondrášek a tento impuls Plzni vyšel. Plzeň byla okamžitě lepším mužstvem a zásluhou Jakuba Brabce dokázal i srovnat skóre. Velký tlak nakonec skončil dalším gólem v nastaveném čase, když se po dlouhé době dokázal prosadit Zdeněk Ondrášek. Když už to vypadalo, že Plzeň ze zápasu bude brát tři body, v šesté nastavené minutě vypálil Filip Zorvan a přesnou střelou přeloboval Hrušku a upravil skóre na konečných 3:3.
Dnešní utkání sledovalo 853 diváků.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:3. Rohy: 14:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:20.

90+7

90+6

90+6. Filip ZORVAN - 3:3

90+6

Příbram právě vstřelila branku!
Tak to je neskutečné, Příbram v šesté nastavené minutě srovnává! Prodloužený nákop se dostal k FILIPU ZORVANOVI, který z velké dálky, prudkou střelou, přeloboval Aleše Hrušku.

90+5

Příbram se dostala ještě na útočnou polovinu, jenomže střeleckou pozici si hosté nevytvořili, vypadá to, že je rozhodnuto.

90+4

Plzeň už nemá kam pospíchat. Odražený balon se dostal ke Kalvachovi, který raději zahrát na jistotu směrem dozadu.

90+3

Navíc balon drží Viktoria, konkrétně Pavel Šulc. Mladý záložník se dokonce odhodlal ke střele, která byla z hranice vápna sražená na další rohový kop.

90+2

Nyní je na tahu Příbram, ta to ovšem bude mít již hodně složité.

90+1

90+1. Zdeněk ONDRÁŠEK - 3:2

90+1

Plzeň právě vstřelila branku!
Povedlo se, Plzeň v nastaveném čase otáčí vývoj zápasu na svou stranu. Jakub Brabec z levé strany našel na středu Lukáše Kalvacha, jehož tvrdou ránu Šiman nezkrotil, k pohotové dorážce bleskurychle přispěchal ZDENĚK ODNRÁŠEK, který překlápí vývoj zápasu na stranu Viktorie.

90+1

Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastaví pět minut.

90

Kayamba kouzlil na pravé straně, jeho výsledkem je další rohový kop.

90

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jaroslav Tregler, přichází Stefan Vilotić.
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Edrisa Lubega, přichází Radek Voltr.

89

Žlutou kartu dostává Jaroslav Tregler (1.FK Příbram).

88

88. Tregler zatáhl Kayambu, sám si ale vykloubil rameno

3:3

konec (1:2)

Branky: 45+5. Beauguel (Al. Čermák), 71. Brabec, 90+1. Ondrášek – 14. T. Pilík (Lubega), 23. Nový, 90+6. Zorvan (Voltr)

Karty:   65. Brabec (PLZ) – 17. T. Pilík (PRI), 66. S. Kingue (PRI), 89. Tregler (PRI)

FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – Limberský (18. Falta), Brabec (C), Kaša, M. Havel – Al. Čermák, Kalvach, Káčer (46. Ondrášek) – J. Kopic, Beauguel (55. P. Šulc), Ba Loua (84. Kayamba).
Náhradníci: Sváček – Hejda, Kayamba, Hybš, Ondrášek, Falta, P. Šulc.

FK Příbram: Šiman – Mezera, S. Kingue, O. Kingue, Nový – Vávra (72. Antwi), Tregler (C) (90. Vilotić), Zorvan, Soldát, T. Pilík (76. Jan Rezek) – Lubega (90. Voltr).
Náhradníci: Kočí – Vilotić, Dočekal, Januška, Jan Rezek, Antwi, Voltr.

Rozhodčí: Ginzel – Caletka, Melichar