2:3

po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)

06.05.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jan Prošek

Tipsport: 2.51 4.13 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisté Las Vegas dokázali ve třetí třetině srovnat stav zápasu a v prodloužení vyhráli. Chandler Stephenson poslal Vegas do vedení, Kirill Kaprizov otočil stav zápasu, Reilly Smith vyrovnal a v prodloužení rozhodl Alex Pietrangelo. (05:01:18)
Alex Pietrangelo (VEG) – 1+0
Kirill Kaprizov (MNS) – 2+0
Marc-Andre Fleury (VEG) – 26 zákroků, 2 OG
Česká a slovenská stopa
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Cam Talbot (MNS) – 31 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,2 %, odchytal 61:53
Marc-Andre Fleury (VEG) – 26 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,9 %, odchytal 61:49

61:53

61:53 Alex PIETRANGELO - 2:3

61:53

Golden Knights právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde. Vegas vyhrává tento zápas v prodloužení a prosazuje se po šikovné Tuchově přihrávce ALEX PIETRANGELO. Asistence: Alex Tuch a Jonathan Marchessault.

61:47

Alex Pietrangelo (Vegas) minul.

61:02

Wild rozehrávají od své branky, Marcus Johansson se dostal do zakončení, ale neuspěl.

60:41

Hostující celek kontroluje hru.

60:20

Chandler Stephenson (Vegas) pálil jako první v prodloužení, trefil jen brankáře.

60:01

Úvodní buly pro domácí.

60:01

2:2 po třetí třetině. Vegas i Wild získávají bod. O další se bude bojovat v prodloužení respektive možná i v nájezdech.

60:00

59:55

Jonathan Marchessault (Vegas) pálil z mezikruží, jeho rána byla zblokvaná.

59:32

Shea Theodore (Vegas) pálil do dobré přihrávce spoluhráče, jeho ránu kryješ domácí brankář.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:25

Ryan Suter (Minnesota) rozehrává od své branky. Dostáváme se do závěru třetí třetiny.

58:10

Victor Rask (Minnesota) vyslal tvrdou ránu, Marc-Andre Fleury byl připravený.

57:46

Špatná rozehrávka Vegas, zakázané uvolnění.

57:31

Matt Dumba (Minnesota) pálil, Alec Martinez (Vegas) dokázal jeho projektil zblokovat.

57:12

26:30, tak vypadá statistika střel v tomto zápase.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Ofsajd Wild.

56:20

Aktuálně je stav zápasu vyrovnaný a Vegas se pokouší hrát aktivně.

55:46

55:46 Reilly SMITH - 2:2

55:46

Na poslední chvíli využitá přesilovka. Karlsson našel volného REILLYHO SMITHA, který ránou bez přípravy dokázal prostřelit přesunujícího se brankáře soupeře. Asistence: William Karlsson a Alec Martinez.

55:30

Alex Tuch (Vegas) pálil nepřesně od modré čáry.

55:00

Přesilovku hraje Vegas, ale na nějakou výraznější šanci čeká. Dobře hraje domácí obrana.

54:46

Wild vyhazují přes všechny čáry.

54:20

Shea Theodore (Vegas) pálil, jeho rána byla zblokovaná.

53:48

Vegas hraje přesilovku.

53:45

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mats Zuccarello – 2 min., hákování).

53:27

53:27 Kirill KAPRIZOV - 2:1

53:27

Minnesota právě vstřelila branku!
Bleskově po buly jdou domácí do vedení, rychlou ránou se prosazuje KIRILL KAPRIZOV. Asistence: Ryan Hartman.

53:19

Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje kotouč, komerční přestávka.

53:04

Aktuálně je stav zápasu vyrovnaný a Wild mají převahu.

52:45

Zach Parise (Minnesota) se dostal do útočného pásma, hledal spoluhráče, ale obrana Vegas byla připravená.

51:14

51:14 Kirill KAPRIZOV - 1:1

51:14

Snad první výraznější chyba obrany Vegas v tomto zápase je potrestaná. Mats Zuccarello pálil, jeho rána byla zblokovaná, následně vybojoval puk, našel KIRILLA KAPRIZOVA, který snadno dorážel do prázdné branky. Asistence: Mats Zuccarello a Ryan Hartman.

50:48

Po krátké přestávce pokračuje hra dál.

50:32

Komerční přestávka.

50:22

Zakázané uvolnění Wild, buly se vrací před branku domácích.

50:01

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stále vede hostující celek o jednu branku.

49:15

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

48:47

Minnesota hraje velmi dobře, obrana Vegas má hodně práce, ale zatím situaci zvládá.

48:06

Marcus Johansson hraje hodně aktivně, Nick Bonino dostal přihrávku, ale trefil jen brusli obránce Vegas.

47:41

Reilly Smith (Vegas) byl blízko zakončení, ale na kotouč nedosáhl, následně Mats Zuccarello minul.

47:07

Marc-Andre Fleury (Vegas) byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře.

46:46

William Carrier (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná před brankou.

46:00

Vegas se nyní usadilo v útočném pásmu. Chandler Stephenson hledal před brankou spoluhráče, ale Vegas vrací hru do svého pásma.

45:23

Ve třetí třetině hraje domácí celek o poznání lépe než Vegas. Snadněji se Wild dostávají do zakončení.

45:14

Zakázané uvolnění Vegas.

44:46

Carson Soucy (Minnesota) měl obrovskou šanci, Marcus Johansson dorážel, ale brankář Marc-Andre Fleury byl připravený.

44:22

Reilly Smith (Vegas) to vzal na sebe, jeho rána byla snadnou prací pro brankáře Wild.

43:20

Chandler Stephenson našel kapitána. Mark Stone však v obrovské šanci trefil jen rukavici brankáře. Cam Talbot je hrdinou okamžiku.

43:00

Tři minuty hry je pryč, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

42:24

Nick Bonino (Minnesota) a Marcus Johansson dostali puk do útočného pásma. Vypálit na branku nedokázali.

41:50

Alex Pietrangelo se dostal do problémů za svou brankou, ale obrana Vegas si dokázala poradit.

40:50

Sledujeme v úvodu třetí třetiny aktivní hru Wild, ale zatím na výraznější šanci čeká.

40:22

Utkání pokračuje třetí třetinou, sledujeme dramatický duel.

40:01

Chandler Stephenson (Vegas) v situaci dva na jednoho se dokázal prosadit. Bitvu svázanou taktikou, osobními souboji a pevnou obranou vede těsně o jeden gól hostující celek. Hokejisté z města neonů mají k výhře aktuálně o něco málo blíž.

40:00

39:40

Kirill Kaprizov (Minnesota) mohl vypálit, ale ideální moment na střelu prováhal.

39:19

Ofsajd Wild, buly ve středním pásmu. Po první vyhrocené třetině je druhé dějství poněkud klidnější.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:58

Hra je přerušená pro zásah vysokou holí.

38:32

Marcus Foligno našel spoluhráče, Kirill Kaprizov jen promáchl v útočném pásmu.

37:42

Cam Talbot (Minnesota) přerušuje hru.

37:24

Keegan Kolesar (Vegas) to dobře zkoušel, vypálil z otočky, jeho rána byla snadnou prací pro brankáře.

37:00

17:17, střelecky stav zápasu je aktuálně vyrovnaný.

36:37

Marc-Andre Fleury (Vegas) rozehrává od své branky, jeho kolegové v útočném pásmu během přesilovky nevymysleli nic.

36:06

Marcus Johansson (Minnesota) při vlastním oslabení dostal puk do útočného pásma, ale jeho rána byla zblokovaná.

35:50

Alex Pietrangelo (Vegas) mohl pálit od modré čáry, ale neměl dostatek prostoru.

35:31

Vegas rozehrává od své branky, to už probíhá druhá minuta početní výhody.

35:18

Peyton Krebs (Vegas) mohl pálit, ale netrefil puk, následně se jeho spoluhráči dostali do ofsajdu.

34:50

Vegas se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.

34:35

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., držení).

34:01

Pomalu, ale jistě se dostáváme do finální fáze hry ve druhé třetině.

33:30

Joel Eriksson Ek (Minnesota) to nemyslel vůbec špatně, jeho dobrá akce skončila před brankou nepřesnou přihrávkou.

33:11

Cam Talbot (Minnesota) kryje kotouč, komerční přestávka.

32:44

Nyní sledujeme obrázek hry, který musí více bavit fanoušky Vegas. Jejich oblíbenci se tlačí do zakončení.

32:29

Alec Martinez (Vegas) byl volný před brankou, spoluhráči mu ale kotouč poslat nedokázali.

32:00

Vegas hraje aktivně, usadilo se v útočném pásmu.

31:42

Jonathan Marchessault (Vegas) vypálil z bezprostřední blízkosti, ale netrefil branku.

31:03

Matt Dumba (Minnesota) vedl zajímavou akci Wild, ale přes obranu Vegas se k zakončení nedostal.

30:20

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.

29:39

Marcus Foligno (Minnesota) a Marcus Foligno (Minnesota) rozehrávají od své branky. Rychle se domácí dostali do útočného pásma, ale vypálit nedokázali.

29:12

Hostující celek hraje aktivně, Shea Theodore to vzal na sebe, ale jeho rána byla zblokovaná.

28:33

28:33 Chandler STEPHENSON - 0:1

28:33

Hostující celek se dostává do vedení. Po rychlém přenesení hry se Vegas dostalo do situace dva na jednoho. Mattias Janmark našel CHANDLERA STEPHENSONA, který ránou z první uspěl. Asistence: Mattias Janmark.

27:50

Zatím stále platí stav 0:0, Matt Dumba ze středního pásma prověřil brankáře Vegas.

27:18

Po střele Vegas kotouč putoval brankovištěm Wild, ale za brankou čáru nemířil.

27:10

Nicolas Hague (Vegas) pálil, Cam Talbot (Minnesota) kryje puk. Komerční přestávka.

26:57

Oba týmy střídají, Vegas se nedokázalo udržet v útočné pásmu.

25:55

Jordan Greenway (Minnesota) ani Carson Soucy (Minnesota) se do střeleckých pozic dostat nedokázali, respektive netrefili branku.

25:45

14:9, střelecky je aktivnější domácí celek.

25:10

Jonas Brodin (Minnesota) udržel útočné pásmo, následně pálil jeho spoluhráč, ale minul branku.

24:48

Las Vegas hraje aktivně, Wild se ovšem také tlačí do střeleckých pozic.

24:16

Kirill Kaprizov (Minnesota) pálil z pravé strany, jeho pokus tak tak dokázal Marc-Andre Fleury vyrazit.

24:05

Domácí celek se musí bránit aktivní hře soupeře.

23:34

Vegas pokračuje v aktivní hře, usadilo se v útočném pásmu. Alec Martinez od modré neuspěl.

22:02

William Karlsson (Vegas) vedl útočnou akci, Jonathan Marchessault pálil a brankář Wild kryje.

21:38

Vegas rozehrává od své branky, Jonathan Marchessault protečoval kotouč tak, aby z toho nebyl icing.

21:18

Marcus Johansson (Minnesota) hraje aktivně, dostal se do střelecké pozice, ale s jeho pokusem si dokázala poradit obrana.

20:38

Joel Eriksson Ek (Minnesota) obkroužil branku a dostal se do zakončení, brankář Vegas byl připravený.

20:01

Utkání pokračuje druhou třetinou.

20:01

Vyhrocená a plná trestnů. Taková byla první třetina zápasu mezi Wild a Golden Knights. Zatím čekáme na první branku v zápase.

20:00

19:27

19:26

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Hartman – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., hrubost).

19:20

Wild pokračují v aktivní hře.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:31

Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje další ránu soupeře, polovina oslabení jeho týmů už je pryč.

18:14

Wild hrají další přesilovku, Vegas se musí bránit aktivní hře soupeře.

17:26

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (2 min. pro hráčskou lavici – nesportovní chování). Trest odpyká Peyton Krebs.

17:26

Ofsajd Wild, komerční přestávka.

17:00

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

16:55

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – 5 min., bitka).

16:20

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

15:50

Jordan Greenway (Minnesota) se usadil v útočném pásmu, následně pálil Ryan Suter. Komerční přestávka.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Wild rozehrávají od své branky.

14:27

Vegas rozehrávalo od své branky, ale do útočné třetiny se nedokázalo propracovat.

13:12

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

12:47

Shea Theodore (Vegas) uklidnil hru, William Carrier se dostal do střelecké pozice, ale jeho zakončení chyběl důraz.

12:23

Více ze hry má domácí celek, hosté se musí převážně bránit.

12:00

Dostali jsme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme zatím aktivní hru ze strany Wild.

11:44

11:26

Wild se zatím nemohou stabilněji usadit před brankou soupeře. Obrana Vegas hraje zodpovědně.

11:10

Ryan Suter (Minnesota) má kotouč za svou brankou, domácí rychle otočili směr hry.

10:53

Puk je znovu ve středním pásmu, a tak o něj musí domácí celek bojovat.

10:31

Marc-Andre Fleury (Vegas) rozehrává od své branky, následně jeho tým vyhodil přes všechny čáry.

10:10

Jared Spurgeon (Minnesota) mohl pálit od modré čáry, ale jeho rána byla zblokovaná.

09:55

Přesilovku hraje domácí celek.

09:44

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kirill Kaprizov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – 2 min., vražení na hrazení).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Zach Whitecloud – 2 min., hrubost + 2 min., vražení na hrazení).

09:44

V obranném pásmu Vegas se strhla potyčka.

09:23

Další práce pro hostujícího brankáře, Marcus Foligno (Minnesota) zakončoval z pravého kruhu.

09:01

Jordan Greenway (Minnesota) se dostal do útočného pásma, Kirill Kaprizov (Minnesota) bojoval za brankou o puk. Získal jej Marcus Foligno.

08:34

Se štěstím nyní dokázal hostující celek přečkat oslabení, přesilovku sehrála Minnesota velmi dobře.

08:25

07:50

Reilly Smith (Vegas) mohl vyhodit, ale nedokázal to, a tak pokračuje domácí tlak dál.

07:20

Jared Spurgeon (Minnesota) pálil, brankář kryje, následně Rask trefil brankovou konstrukci, velmi dobře přesilovka Wild.

07:05

Další domácí rána od modré čáry, ale znovu byl brankář Vegas připravený.

06:25

Domácí celek hraje přesilovku. Victor Rask (Minnesota) pálil po rychlé přihrávce a Marc-Andre Fleury vyrazil kotouč před sebe.

06:21

06:21

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Zach Whitecloud – 2 min., hákování).

05:53

2:6, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, aktivnější je hostující celek.

05:30

Hra se zatím přelévá ze strany na stranu bez nějaké velké gólové příležitosti. Marcus Foligno pálil, Alex Pietrangelo zblokoval jeho pokus. Následně se Wild dostali do ofsajdu.

05:04

Jordan Greenway (Minnesota) se dostal do první výraznější šance domácích. Jeho ránu z křídla kryje Marc-Andre Fleury.

04:36

Jonas Brodin (Minnesota) se vrací za svou branku, odkud rozehrává, sledujeme klidnější pasáž hry.

03:50

Dvě střely vyslal hostující celek v přesilovce, ale prosadit se nedokázal.

03:44

03:23

Reilly Smith (Vegas) z mezikruží minul branku.

03:03

Alec Martinez (Vegas) pálil z kruhu, jeho rána končí na betonu brankáře, a pak puk byl v rohu hrací plochy.

02:37

Wild znovu vyhazují přes všechny čáry až k brance Vegas.

02:12

Chandler Stephenson (Vegas) rozehrává od své branky, při pokusu proniknout do třetiny soupeře přišel o puk.

01:45

Úvodní přesilovku v tomto zápase hraje hostující celek, který následně přišel o útočné pásmo.

01:44

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Carson Soucy – 2 min., vysoká hůl).

01:20

Kirill Kaprizov (Minnesota) se dostával do útočného pásma, ale rána byla zblokovaná.

01:10

Jonas Brodin (Minnesota) vedl zajímavou akci Wild, ale k zakončení se probojovat nedokázal.

01:00

Vegas začalo aktivně, vybojovalo buly v útočném pásmu. Jonathan Marchessault (Vegas) následně rychle zakončoval. Jeho pokus kryje brankář Wild.

00:14

Brayden McNabb (Vegas) pálil od modré čáry, hosté začali aktivně, ale rána končí vedle branky.

00:01

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Cole – Greenway, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Kaprizov, Hartman, Zuccarello – Bonino, V. Rask, Ma. Johansson – Parise, Sturm, Bjugstad.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Janmark, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Tuch, Krebs, N. Roy – W. Carrier, Kolesar..
Hokejisté Las Vegas jsou zatím v čele západní divize, ale jejich náskok se na skvěle hrající Colorado ztenčuje. Golden Knights, pokud chtějí dnes uspět, musí proti minulému zápasu změnit prakticky všechno.
V posledním vzájemném zápase Vegas dvakrát vedlo o dva góly, ale domácí Minnesota ve třetí třetině v zápase dokázala vyrovnat a navíc vstřelit rozhodující branku a vyhrála 6:5. Hokejisté Wild se postarali o jeden z nejpozoruhodnějších obratů v probíhající sezoně.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Minnesota Wild a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

2:3

Branky a nahrávky: 52. Kaprizov (Zuccarello, Hartman), 54. Kaprizov (Hartman) – 29. Stephenson (Janmark), 56. R. Smith (W. Karlsson, Martinez), 62. Pietrangelo (Tuch, Marchessault)

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Dumba, Soucy, Cole – Greenway, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Kaprizov, Hartman, Zuccarello – Bonino, V. Rask, Ma. Johansson – Parise (A), Sturm, Bjugstad.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Janmark, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Tuch, Krebs, N. Roy – W. Carrier, Kolesar.

Rozhodčí: Syvret, Sutherland – Knorr, Gawryletz

Diváci: 3 000

01:44 MNS 2 Soucy, vysoká hůl
06:21 VEG 2 Whitecloud, hákování
09:44 MNS 2 M. Foligno, hrubost