06.05.2021, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • David Suchý

Tipsport: 1.66 4.58 4.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jordan Binnington (STL) 33 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,3%, odchytal 65:00
Anthony Stolarz (ANA) 24 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,3%, odchytal 65:00
Československá stopa v utkání

Do utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hráč.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Anaheimu, kterému se soupeře povedlo porazit poměrem 3:2 na nájezdy. Ve třetí třetině se poprvé do vedení dostal Anaheim, který si náskok moc dlouho neužil a domácímu celku se povedlo srovnat krok. Utkání nakonec muselo do prodloužení, ve kterém jsme sledovali šance na obou stranách, jenomže k rozhodující brance to nevedlo. Až při samostatných nájezdech jako jediný proměnil hostující Troy Terry.

65:00

65:00 Troy TERRY - 2:3

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
Autorem vítězné branky je TROY TERRY.

3. série 0:1

Za domácí tak musel proměnit O´Reilly, kterému se povedlo trefit pouze pozorného brankáře.

2. série 0:1

Hostující Terry bekhendovým zakončením vyzrál na domácího brankáře.

2. série 0:0

Schenn to nyní zkoušel zakončením nad lapačku, kterou přesto trefil.

1. série 0:0

Za hostující celek se pro změnu představil Zegras, jenž pro změnu trefil pouze beton.

Jako první se rozjel domácí Perron, který bekhendem nevyzrál na brankáře.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:17

Do protiútoku se posléze dostával hostující Heinen, který to zkoušel zakončením mezi betony. Domácí brankář si také s tímto dokázal poradit.

63:01

Rozehrávku soupeře dokázal přečíst hostující Comtois, který byl sám před domácím brankářem, na kterého nedokázal vyzrát.

62:31

Parayko měl další vyloženou šanci, nyní pro změnu branku vůbec netrefil.

62:22

Zegras místo zakončení ještě vyčkával, což neměl dělat. Nakonec z toho nebylo nic nebezpečného a hosté se s pukem dostali zpět do svého pásma.

61:17

Kyrou zavezl kotouč zpět do útočného pásma, načež to po jeho nahrávce zkoušel objetím hostující branky Schenn, kterému se nepovedlo nikoho oslovit.

2:3

Branky a nahrávky: 12. Hoffman (R. O'Reilly, Faulk), 46. Clifford (Barbašev) – 33. Jones (Carrick, Fowler), 43. H. Fleury (Terry), rozh. náj. Terry