Slovenský pohár - Slovnaft cup

FC ViOn Zlaté Moravce – MŠK Žilina

0:2

konec (0:1)

13.04.2021, 15:30 • Futbalový štadión FC ViOn Zlaté Moravce • Čtvrtfinále • Matúš Macháč sk

Tipsport: 2.69 3.39 2.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešný duel je úspešne za nami. Žilinčania strelili v oboch polčasoch po jednom góle, a preto zaslúžene postupujú ďalej. Domácich môžu mrzieť najmä nevyužité šance a tlak v druhom polčase. Hostia tak postupujú do semifinále Slovnaft cupu. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (17:21:34)

90+1

90+1

Žltú kartu dostáva Michal Pintér (FC ViOn Zlaté Moravce).

90

Nad rámec dnešného zápasu sa bude hrať ešte jedna minúta.

89

Pri lopte sú domáci, ktorí sa budú snažiť ešte niečo spraviť s dnešným zápasom. Času je však veľmi málo.

88

O osude zápasu je rozhodnuté a Žilinu by pripravil o postup už len zázrak.

87

87. Jakub PAUR (ZIL) - 0:2

87

Žilina dala gól!
Gól strelil JAKUB PAUR, ktorý skvele vybojoval loptu a okamžite prehodil brankára Chovana! O osude zápasu je rozhodnuté.

86

Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Taofiq Jibril, prichádza Tomáš Nemčík.

85

85. Filip Balaj (ZMO)

85

Filip Balaj ani tentokrát nevyrovná! Jeho hlavičkové zakončenie končí tesne vedľa!

84

Z hry majú teraz viacej domáci, čo je vzhľadom na skóre logické.

83

Čögley si hodil loptu ďaleko od nohy a aby ju stihol, musel ísť do šmýkačky. Práve v nej fauloval Paura.

82

Taofiq Jibril bol v čase prihrávky tesne, ale predsa za chrbtom Martina Tótha.

81

Po Slebodníkovej strele kopali Žilinčania vôbec prvý roh v druhom polčase, ale domáci sa ubránili.