Uniqa extraliga mužů

VK Jihostroj Č. Budějovice – VK ČEZ Karlovarsko

1:3

konec (20:25, 25:18, 22:25, 16:25) Stav série: 0:2

09.04.2021, 18:00 • Sportovní hala, České Budějovice • Finále • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.8 1.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl s 23 body Patrik Indra, výrazný šestnáctibodový zápis měl v hostujícím týmu i Lukáš Vašina. Na domácí straně uhrál Schouten 15 bodů, Michálek 11 a Mach 10. (20:18:13)
Karlovarsko poprvé ztratilo ve finále set, přesto znovu vítězí, tentokrát v Českých Budějovicích 3:1 na sety. Jihočeši poprvé v sezóně prohrávají na domácí palubovce.

Třetí finále se odehraje v pondělí v Karlových Varech a rovněž jej nabídneme v našem přenosu.

Konec zápasu

16:25

Filip Stojlovič je v těžké pozici zablokován a Karlovarsko vítězí ve čtvrtém setu hladce 25:16, celkově 3:1 na sety.

16:24

Casey Schouten smečuje do zámezí, je tu osm mečbolů pro Karlovarsko.

16:23

Lukáš Vašina uspěl proti domácímu dvojbloku, Michálkovi se nepovedlo v poli udržet míč ve hře.

16:22

Radek Mach zasmečoval na středu sítě, pak si jej za chování zavolal na pohovor rozhodčí Krtička.

15:22

Indra přidává další bod, tentokrát vytloukl trojblok.

15:21

Patrik Indra parádně zasmečoval po lajně přímo do rohu.

15:20

Lukasz Wiese servíruje do zámezí, do hry se vrací De Amo se Schoutenem.

14:20

Důležitý bod pro Karlovarsko, Marc Wilson na středu sítě zvyšuje na 20:14.

14:19

Lukasz Wiese útočil do zámezí, Jiří Novák si bere oddechový čas.

13:19

Marc Wilson je zablokován na středu sítě.

12:19

Petr Michálek zabodoval na hlavním kůlu.

11:19

Hostující trenér René Dvořák už dostal žlutou kartu v prvním setu, teď dostává i červenou kartu, což znamená bod pro Karlovarsko.

11:18

Peter Ondrovič na středu sítě útočil jen do sítě a je nahrazen Valerijem Toduou.

11:17

Filip Stojlovič servíroval nesmírně těsně za základní čáru, domácím se nelíbí verdikt od videa.