Chance liga

SC Marimex Kolín – HC ZUBR Přerov

3:2

konec (0:0, 1:0, 2:2)

13.01.2021, 17:00 • Zimní stadion Kolín • 20. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 4.66 5.0 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:10:55)

59:58

Další zakázané uvolnění Kozlů. Janu Veselému chyběl opravdu kousek k tomu, aby zvýšil skóre na 4:2.

59:43

Krejčík vybojoval kotouč a vypíchl ho na druhou stranu hřiště, čímž způsobil zakázané uvolnění.

59:00

Hosté to zkouší v 6 hráčích v poli bez gólmana.

58:58

Oddechový čas pro hosty.

58:31

58:31 Martin ŠTOHANZL - 3:2

58:31

Kozlové právě vstřelili branku!
Minutu na to se kolínští ujímají vedení zásluou přesné střely MARTINA ŠTOHANZLA. Stav utkání 3:2. Asistence Jan Stehlík.

57:31

57:31 David ŠAFRÁNEK - 2:2

57:31

DAVID ŠAFRÁNEK přesnou muškou nad levé rameno Dvořáka vyrovnal opět skóre necelé 2,5 minuty do konce třetí třetiny. Stav utkání 2:2. Asistence Václav Jankovský, Jakub Husa.

55:03

Kozlové se snaží získat pásmo, ale zatím se jim nedaří dostat puk pod kontrolou.

52:53

52:53 Daniel INDRÁK - 1:2

52:53

Přerov právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení. Několika dorážkami přeci jen překonali Lukeše. Autorem druhé branky je DANIEL INDRÁK. Stav utkání 1:2. Asistence: Rok Macuh

50:42

Přerovští si nadále drží útočné pásmo.

50:11

Jsou zde vidění šance na obou stranách. Nejdříve Václav Jankovský poté důrazní Zubři v protiútoku ohrozili kolínskou klec.

44:24

44:24 Josef HRABAL - 1:1

44:24

Je vyrovnáno! Darek Hejcman přihrál na modrou čáru na přirpaveného JOSEFA HRABALA, který dělovou ranou propálil betony Štěpána Lukeše. Stav utkání 1:1. Asistence: Darek Hejcman

42:53

Jakub Husa se ihned vydal z trestné do samostatného úniku, kde se mu puk zamotal do bruslí a tak přerovská obrana mohla v klidu zpracovat puk a vyvézt ho ze své třetiny.

42:51

42:10

Domácí se na moment ubránili a vyhazují kotouč na druhou stranu hřiště.

3:2

Branky a nahrávky: 38. J. Veselý (Blaha), 58. Šafránek (Jankovský, Husa), 59. Štohanzl (J. Stehlík) – 45. Hrabal (Hejcman), 53. Indrák (Macuh)

SC Marimex Kolín: Š. Lukeš (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Muška, Váchal, Pýcha, Zdeněk – Jankovský, Šafránek (C), Z. Král – L. Krejčík (A), Zumr, J. Veselý – Síla, Štohanzl, Petržilka – Semirád, R. Martínek, J. Stehlík (A).

HC ZUBR Přerov: D. Dvořák (Holík) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Krisl (C), R. Černý, Dluhoš, Kučeřík – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Štefka, Hejcman, Dobiáš – Indrák, Süss, Matěj Svoboda – Číp, Macuh.

Rozhodčí: Jan Doležal, Nikola Marek – Aleš Roischel, Jiří Flegl

03:23 KOL 2 Šafránek, sekání
13:20 PRE 2 Matěj Svoboda, sekání
26:59 PRE 2 Kučeřík, pozdní dohrání
37:23 KOL 1:0 J. Veselý (Blaha)
40:51 KOL 2 Husa, hákování