0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

13.01.2021, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.39 3.91 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi Spartakem Moskva a Avtomobilistem Jekatěrinburg skončil výhrou hostů 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 13. minutě ve vlastním oslabení Vjačeslav Litovčenko, jenž naprosto skvěle využil možnosti ujet vpřed. Slovenský brankář Július Hudáček a český gólman Jakub Kovář předvedli výtečné výkony, opora mezi tyčemi Jekatěrinburgu dokonce vychytala čisté konto. Druhá a třetí třetina sice opticky patřila Spartaku, ale hosté pozorně bránili a nakonec dokázali zvítězit nejtěsnějším možným rozdílem. V tabulce se nic nemění, Jekatěrinburg ve své konferenci zůstává pátý, zatímco Spartak sedmý.

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek středečního večera. Na počtenou! (19:48:50)

59:39

Kovář si teď musí připadat jako na střelnici. Během pár sekund letělo směrem k jeho bráně hned několik střel, žádná z nich ale přesná nebyla.

59:08

Hudáček vystartoval na střídačku. Mezitím Širokov nezpracoval kotouč na modré čáře, takže hosté mohli vyrazit na opuštěnou branku domácích. Nicméně raději pošetřili cenné sekundy.

58:54

Hra je přerušena. Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat se bude v útočné třetině Spartaku, takže podle očekávání přichází oddechový čas domácích.

58:38

V těchto chvílích se Spartaku nedaří se usadit v útočném pásmu.

58:00

Jsou ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, ale Olegs Znaroks se zatím k powerplay neodhodlal.

57:22

Hokejisté v červených dresech se udrželi v útočné třetině. Během pár desítek sekund se zřejmě odhodlají k odvolání brankáře Hudáčka, aby mohli na led poslat šestého hráče.

56:42

Rylov se z pozice obránce zapojil do útočení. Zakončení vzal na sebe, avšak bránu Jekatěrinburgu přestřelil.

56:12

Brooks Macek v mezikruží promáchl. Po dalším špatném kontaktu s kotoučem v podání domácích se k ráně dostal Holzer, jenže německý reprezentant našel pouze lapačku Júlia Hudáčka.

55:38

Před bránou Avtomobilistu ale přituhuje. Spartak už veškerou kartu vsadil na ofenzívu, takže se mnohem více tlačí až před Kováře.

55:12

Július Hudáček musel vyjet z brány, aby své spoluhráče podpořil při rozehrávce. Gólman Spartaku poslal touš po mantinelu do středního pásma.

54:22

Arťom Fjodorov se dostal do skvělé pozice mezi kruhy. Mířil k pravé tyči ze svého pohledu, ale brankový prostor netrefil.

53:54

Domácí si nyní vytvořili územní převahu, ale nic víc, než dlouhá kombinace u mantinelu, z toho nebylo.