5:2

konec (1:2, 1:0, 3:0)

01.12.2020, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.08 10.0 16.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po dvoch tretinách bolo ešte skóre vyrovnané, no tretiu tretinu ovládli domáci Trenčania, strelili v nej tri góly a celkovo tak víťazia nad Liptovským Mikulášom 5:2. (20:22:53)

59:05

Trenčín dal gól!
Expresne využitá presilová hra. Trenčania vyhrali buly v útočnej tretine, Alderson sa neulakomil na strelu, nahral k vzdialenejšej tyčke nestráženému OLIVEROVI OKULIAROVI a ten už nemal problém trafiť odkrytú bránu. 5:2.
Asistencie: Brandon Anderson, Carl Ackered

58:57

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Oško – 2 min., držanie).

58:34

Okuliar prišiel o puk, Valent si následne siahol na puk po strele Kalouseka.

58:08

Krasanovský kryl jednoduchú strelu a ihneď rozohral na hokejku spoluhráča.

56:06

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Surový – 2 + 2 min., pästný súboj, hrubosť).

56:06

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (E. Švec – 2+2 min, pästný súboj, hrubosť). + 10 min. bitka

55:20

Pekná kombináciu predviedli Sádecký s Heclom, druhý menovaný chcel zakončiť medzi betóny no hosťujúci gólman ich sklepol včas.

53:55

BRANDON ALDERSON využil prihrávku Ackereda na strelu z prvej príklepom a vymietol protiľahlý roh Krasanovského brány! Pravdepodobne je rozhodnuté.
Asistencie: Carl Ackered, Andrew Shore

53:47

Aldersonova strela z ľavého kruhu bola zrazená mimo brány.

53:39

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Mezovský – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

52:15

Hamráček jednoducho nastrelil puk na zadný mantinel, kde ho získal Surový, no ten potom nepresne prihral.

50:38

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Paukovček – 2 min., vrazenie na mantinel). + 10 min. osobný trest za vrazenie

50:38

Paukovček tvrdo narazil Pavúka na mantinel a bude vylúčený.

50:08

Sádecký sa odhodlal k strele, mal tam ešte možnosti na dorážku. Následná nepresná rozohrávka Liptákov končí zakázaným uvoľnením.

48:30

A. Shore mohol poslať svoj tím do dvojgólového vedenia! Zakončoval sám pred Krasanovským, hodil si to na bekhend, no netrafil bránu!

46:35

Liptáci si vytvorili obrovský tlak pred Valentom, po koncovke Štraucha zblízka zazvonila žŕdka! Ešte predtým mal Štrauch ďalšiu šancu.

5:2

Branky a nahrávky: 1. Ackered (N. Shore, Okulia), 33. Kettunen (Lemcke, Valach), 45. N. Shore (A. Shore), 54. Alderson (Ackered, Shore), 60. Okuliar (Alderson, Ackered) – 6. Huna (Nemec, Štrauch), 18. Surový (Hamráček, Valtola)

HK DUKLA Trenčín: Valent – Ackered, Lemcke, E. Švec, Bokroš, Chatrnúch, Rajnoha, Ferenyi, Ilenčík – Okuliar, N. Shore, A. Shore – Hecl, Rehuš, Sádecký – Valach, Kettunen, Alderson – J. Švec Paukovček, Kukuča

HK 32 Liptovský Mikuláš: Krasanovský – Nemec, Kurali, Valtola, Petran, Mezovský, Pavúk, Parobek, Rusina – Štrauch, Oško, Huna – Hamráček, Lištiak, Surový – Duran, Uhrík, Králik – Haluška, Matoušek, Kalousek

Rozhodčí: Müllner, Žák – Hercog, Šefčík

00:41 TRE 1:0 Ackered (N. Shore, Okulia)
05:32 LMI 1:1 Huna (Nemec, Štrauch)
17:33 LMI 1:2 Surový (Hamráček, Valtola)
24:24 LMI 2 Štrauch, sekání