konec (0:0)

17.09.2020, 20:00 • National Arena Todor Proeski • 2. předkolo • Matěj Šoba

Tipsport: 2.58 3.33 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 12:13. Střely mimo: 6:8. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:10. (23:17:32)
Děkuji za vaši pozornost u tohoto textového přenosu. Věřím, že jste se bavili a přeji pěkný zbytek čtvrtku.
Je tu konec zápasu. O vítězi je rozhodnuto. V prvním poločase byl zápas vyrovnaný. Šance byly na obou stranách, chyběla přesnost. Druhou půli lépe začli hosté z Kosova, když už po třech minutách hry měli k dispozici penaltu, kterou zahrál bezchybně Gërbeshi a poslal svůj celek do vedení. K postupu přiblížil svůj tým v 80. minutě Limani, jenž tvrdou střelou umístil míč za záda gólmana Bozinovskiho. Domácí se snažili v závěru ještě se zápasem něco udělat, ale to se dělalo špatně, jelikož už od 78. minuty hráli o hráče méně, jelikož Grozdanoski viděl v zápase druhou žlutou kartu. Po devadesáti minutách se tak rozhodlo o tom, že do třetího předkola Evropské ligy postupuje KF Drita.

90+3

90+3

Centr z levé strany se Blakçorimu vůbec nepovedl. Bude se odkopávat.

90+2

Hosté mohli své vedení opět navýšit! Jenže v poslední fázi útočník KF Drity minul balon a jen promáchl!

90

Také v druhém poločase se budou nastavovat tři minuty.

90

Hostům se daří konec zápasu dohrávat na polovině soupeře.

88

Střídání v týmu KF Drita: ze hřiště odchází Fazliu, přichází Ahmeti.

87

Kapitán domácího celku fauluje na polovině hřiště Ajzeraje. Omlouvá se mu a pomáhá mu zvednout se z trávníku.

85

Roh domácích je odvrácen dalekým nákopem od branky. Sileks musí zakládat útok znovu od zadních řad.

83

Fazliu mohl navyšovat již na 3:0. Po levé straně utekl obránci a lobem zkusil obhodit gólmana. To se mu sice povedlo, ale míč odskotačil mimo tři tyče a končí za brankovou čarou v autu!

81

Střídání v týmu FK Sileks: ze hřiště odchází Ristov, přichází Spirkoski.

80

80. LIMANI - 0:2

80

KF Drita právě vstřelila branku!
ARDIAN LIMANI dostal pěknou přihrávku na pravé straně po pěkné narážečce a nekompromisně zvyšuje na 2:0!

79

Centr po zemi prošel pod zdí a dostal se k Bujarovi Shabanimu, který střelou z otočky minul branku o pár desítek centimetrů.

78

78. Červená karta po 2. žluté

78

Zbytečně ostře šel Grozdanoski po míči, se kterým běžel po lajně Fazilu. Jelikož už jednu žlutou měl, druhá pro něj znamená konec v dnešním zápase.