Menu

Fotbal

MOL Cup

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – FC Baník Ostrava

0:4

konec (0:1)

16.09.2020, 16:00 • Na Nivách, Frenštát pod Radhoštěm • 2. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 21.5 11.0 1.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Frenštátu pod Radhoštěm je to vše, děkujeme za pozornost. (18:45:00)
Utkání sledovalo 1965 diváků.
Baník si po ligových nezdarech alespoň částečně spravil chuť na úkor divizního Frenštátu. Ostravané se uklidnili gólem Zajíce z patnácté minuty, hru následně kontrolovali a v poklidnější druhé půli zvýšili až na konečných 4:0. Kromě podruhé skórujícího Zajíce se prosadili také náhradníci Ondřej Šašinka a Daniel Tetour. Frenštát měl až do samotného konce snahu vstřelit čestný gól, ale na Budinského čistém kontu se nic nezměnilo.

90

Konec zápasu.

90

Baník právě vstřelil branku!
V samotném závěru se hostům povedlo upravit stav na čtyřgólový rozdíl! Smolík vyrazil centr z pravého křídla jenom na DANIELA TETOURA. Ten při zakončení vsadil na razanci a propálil zmíněného gólmana Beskydu.

89

Baník se snadno ubránil a ve čtyřech podnikl rychlý protiútok. Ten zpomalil Juroška, který se zleva posunul až k pravé postranní čáře.

89

Ukázali se i Frenštátští, a to jedovatou střelou z dálky. Míč proletěl kousek nad břevnem, vzhledem k teči se bude kopat od praporku.

88

Tijani se ocitl za obranou zejména díky odmávanému ofsajdu. I bez něj by se skóre neměnilo, protože v souboji jeden na jednoho Smolíka nepředčil.

87

Kaloč se dopustil zbytečného zaváhání u vlastního vápna, ale Žák následným pasem do vápna nenašel nikoho ve světle modrém.

86

Slibnou pasáž domácího týmu znehodnotila Rýcova přihrávka za pravou autovou čáru. I tak fanoušci ocenili frenštátskou snahu potleskem.

85

Židek dával míč do vápna Klimparovi, u kterého ale zaúřadoval Azackij. Je z toho pouze autové vhazování pro Tomáše Pokorného.

84

Dominik Smolík odvážně vyběhl Buchtovi a odrazil míč na roh, z něhož vzešel resolutní odkop do obecenstva.

83

Ostravané vysvobodili míč z nepřehledné pranice u postranní čáry. K vidění je poklidná kombinace, do které se zapojují i členové zadních řad.

82

Snad poprvé se o slovo přihlásil frenštátský kanonýr Klimpar. Ten stál ještě před šestnáctkou, odkud vypálil vysoko nad.

81

Ta tempu hry začíná být hodně znát, že o tom nejpodstatnějším už je pár minut rozhodnuto. K tomu všemu dochází k několika ošetřováním a střídáním.

80

David Buchta byl Farským vytlačen na levý kraj hřiště, odkud nepřišla žádná přihrávka směrem do pokutového území.

79

Střídání v týmu SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: ze hřiště odchází Oliver Walder, přichází Patrik Žídek.

78

Střídání v týmu SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: ze hřiště odchází Tomáš Baran, přichází Matěj Žák.

78

Střídání v týmu SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: ze hřiště odchází David Gros, přichází Patrik Rýc.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – FC Baník Ostrava

0:4

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 15. Zajíc, 63. Šašinka, 69. Zajíc, 90. Tetour

Karty:   36. Klimpar (FES) – 61. Reiter (OVA)

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: Smolík – Žitník, Farský, T. Pokorný, Buchlovský – Walder (79. Žídek), Bolcek (58. Nezhoda), Fojtík, Gros (78. Rýc), Baran (78. Žák) – Klimpar (C).
Náhradníci: D. Chvěja – Žídek, Nezhoda, Macíček, Žák, Rýc.

FC Baník Ostrava: Budinský – Juroška, Azackij, J. Pokorný, Holzer (C) (46. Fleišman) – Reiter (61. Tetour), Kaloč, Jirásek, O. Chvěja (46. Buchta), de Azevedo (46. Šašinka) – Zajíc (71. Tijani)
Náhradníci: Laštůvka – Fleišman, Jánoš, Buchta, Tetour, Šašinka, Tijani.

Rozhodčí: Julínek – Podaný, Mikeska

Diváci: 1 965