po prodl. (2:1, 2:2, 0:1 - 0:1) Stav série: 1:3

08.08.2020, 05:01 • Rogers Place, Edmonton • Předkolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.31 3.95 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Bo Horvat (VAN) 1+2
3. Quinn Hughes (VAN) 1+1 (08:09:37)
Československá stopa v utkání:
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Minnesota Wild měla zápas dobře rozehraný, třikrát vedla, ale ani tato vedení nedokázala proměnit ve výhru v tomto zápase. Pro Wild sezóna končí.
Statistiky tohoto zápasu
Střely na branku 29:31
Vhazování 48 % : 52 %
Přesilovky 1/5 : 1/4
Zblokované střely 19:11
Vancouver Canucks v tomto zápase prohrával 0:1, 3:1, 3:4 ale vždy dokázal vyrovnat. V prodloužení rozhodl o výhry Canucks a postupu do další fáze play-off ránou od modré čáry Christopher Tanev.

60:11

60:11 Christopher TANEV - 4:5

60:11

Vancouver právě vstřelil branku!
Je konec, je hotovo. Vancouver postupuje do další části play-off. V prodloužení hned první střelou rozhoduje od modré čáry zakončující CHRISTOPHER TANEV. Jeho rána propadla až za brankovou čáru. Bez asistence.

60:01

Prodloužení začalo, úvodní buly pro Canucks.

60:01

Poprvé v této sérii uvidíme prodloužení, ve třetí třetí třetině dokázal Vancouver vyrovnat prosadil se Bo Horvat šest minut před koncem. O vítězi tak musí rozhodnout nastavený čas.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40

V poklidném tempu se dohrává třetí třetina.

59:21

Už se pravděpodobně nic nestane.

58:40

Jonas Brodin (Minnesota) rozehrává od své branky, do výraznější šance se nedostal.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

56:53

Ránu od modré čáry dokázal brankář Canucks poměrně snadno vykopnout před sebe, a pak už hrála obrana.

4:5

Branky a nahrávky: 3. Kunin (Zuccarello, Brodin), 14. E. Staal (M. Foligno, Fiala), 26. J. Eriksson Ek (Parise, Brodin), 40. Sturm (Spurgeon) – 13. Pearson (Horvat, Ch. Tanev), 28. B. Sutter (Q. Hughes, Horvat), 29. Q. Hughes (J. T. Miller, E. Pettersson), 55. Horvat (Pearson, Ch. Tanev), 61. Ch. Tanev

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Soucy, Spurgeon, Brodin, Dumba, Hunt, Bartkowski – M. Foligno, E. Staal, Fiala – Parise, J. Eriksson Ek, Kunin – Greenway, Galchenyuk, Zuccarello – Sturm, M. Koivu, Hartman.

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler, Stecher, Q. Hughes, Ch. Tanev, Fantenberg, T. Myers – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, L. Eriksson – Roussel, B. Sutter, Virtanen – Motte, Beagle, MacEwen.

Rozhodčí: Joannette, O'Rourke – Kovachik, Suchánek

01:36 MNS 5 Hartman, bitka