Tipsport: 3.25 4.1 1.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:44:16)
1. John GIBSON (ANA) 28 zák., 1 gól, 96,6%
3. Pavel FRANCOUZ (COL) 26 zák., 0 gólů, 100%

Martin KAUT (COL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 10:33

Pavel FRANCOUZ (COL) 26 zákroků, 0 gólů, 100% úspěšnost
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Anaheim Ducks: 26

Colorado Avalanche: 29.
Je konec! Pavel Francouz (Colorado) si připisuje své první čisté konto v kariéře v NHL! Colorado vítězí fotbalovým výsledkem 1:0, navíc při jediném gólu zápase si Pavel Kaut připisuje první bod v kariéře v zápase NHL! Takže oba čeští zástupci byli v tomto zápase hodně vidět a výrazně tak přispěli k vítězství favorita na ledě trápícího se Anaheimu. Nicméně Anaheim měl opět, stejně, jako v předchozím zápase s Floridou, dobré pasáže, nicméně koncovka i tentokrát nepatřila k silným stránkám Ducsk, kteří tak prohrávají další duel.

59:47

Oddechový čas pro domácí.

59:45

Rickard Rakell (Anaheim) pálí z levé strany, Pavel Francouz (Colorado) chytá a přerušuje hru a je tak blízko čistému kontu.

59:23

Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) vyhazuje puk ze třetiny a hosté získávají cenné vteřiny.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, Anaheim v útočném pásmu.

58:45

John Gibson (Anaheim) zamířil na střídačku, domácí to zkouší v šesti.

58:27

Nathan MacKinnon (Colorado) si dělal zálusk na první bod v tomto zápase, ale z levé strany neprostřelil Gibsona.

58:08

Anaheim dostal hru z vlastní třetiny, hosté však dobře hlídají střední třetinu.

57:47

Nepřesná rozehrávka Anaheimu, hra se vrátí před Gibsona, což je velmi dobrá zpráva pro Colorado.

56:59

A samozřejmě pomalu se blíží okamžik, kdy John Gibson zamíří na střídačku Anaheimu a domácí to zkusí v šesti.

56:30

Ryan Getzlaf (Anaheim) zabojoval (neúspěšně) o puk v útočném pásmu, v pravém rohu, hosté odpalují puk ze třetiny.

55:41

Ryan Graves (Colorado) se dostává, po vyhraném vhazování před Gibsonem, ke střele od modré, kterou ale bránící hráč Anaheimu zablokoval.

55:12

Je ale pravda, že Anaheim se tlačí do útočení a dá se očekávat, že Pavel Francouz bude mít ve zbývajícím čase třetí třetiny plné ruce a nohy práce.