HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno

2:5

konec (0:2, 0:1, 2:2)

13.02.2020, 17:00 • Ostravar aréna • Skupina D • Klára Bártková

Ač se chvíli zdálo, že by domácí s výsledkem dokázali něco udělat, odváží si tři body brněnská Kometa, ale nejspíš zaslouženě, neboť první dvě třetiny byla lepší. Ve třetí třetině sice Vítkovice snížily, další góly ale přidala i Kometa. A tak je konečný stav utkání 2:5. (19:05:26)

59:51

Nyní vidíme nepřesné přihrávky na obou stranách.

57:50

Kometa právě vstřelila branku!
Po velkém tlaku domácích se ke kotouči dostali hosté. JAN HOLEMÝ prostřelil z levého kruhu Pitáka. Asistence: Dominick Vašíček.

57:19

Potočný přihrál před bránu, ale tam nikdo z vítkovických nebyl.

56:37

Domácí se snažili do brány dorážet ze všech stran, ale protlačit kotouč do brány se jim nepodařilo.

55:58

Vhazování před Kubíkem.

55:37

Lednický svou střelou trefil hostujícího Michala Kunce.

54:50

Smolka vystřelil po přihrávce Mrvy, bránu ale netrefil.

54:48

54:15

Vítkovičtí v ofsajdu.

54:12

Vítkovice vyhazují kotouč za všechny čáry.

53:37

Krejsa v útočném pásmu napadá Svobodu.

53:20

Domácí se osvobodili.

53:05

Hosté vyhráli vhazování a drží se v útočném pásmu.

52:48

Domácí Potočný vyloučen za podrážení.

52:44

Věntus vracel puk před bránu, tam ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

52:19

Zakázané uvolnění hostujícího celku.

52:11

Až teď hosté posunuli kotouč do středního pásma.

2:5

Branky a nahrávky: 43. Vojtovič, 47. Mrva (Lednický) – 5. Michal Kunc (Dominick Vašíček, Brabenec), 18. Dufek (Dominick Vašíček, Patrik Vašíček), 38. Michal Kunc (Malý, Studený), 43. Bartes (Sedláček, Studený), 58. Holemý (Dominick Vašíček)

HC Vítkovice Ridera: Piták (Dolíška) – Bílý, Smolka, Zapletal, Smička, Ma. Kunc, Věntus (A), Machů – Tvrdý, Lednický, Krejsa, Bochnak, Mrva (C), Kylnar, Potočný (A), Gebauer, Vojtovič, Beránek

HC Kometa Brno: Kubík (Rachůnek) – Holemý, Furch, P. Vašíček, Sedláček, Studený (A), Kowalczyk (C) – Žák, Pigl, Snášel, Bartes, Svoboda, Dufek, Krška, Malý, Brabenec, Martiška, D. Vašíček, Mi. Kunc (A)

Rozhodčí: J. Koziol – V. Lederer, M. Gančarčík