Menu
Obsah se aktualizuje automaticky. Vypnout nyníVypnout navždy

Tenis »

OH - dvouhra muži (tvrdý povrch)

10:17 , konec | 6:3, 6:1 (Fin)

OH - čtyřhra ženy (tvrdý povrch)

08:08 , konec | 7:5, 6:1 (Fin)

OH - smíšená čtyřhra (tvrdý povrch)

12:19 , konec | 3:6, 7:6 (5), 11:13 (Fin)

Challenger Poznaň (antuka)

12:08 , konec | 6:3, 6:2 (Fin)

Motorsport »

Formule 1

15:00 , konecVítěz: E. Ocon (Alpine)

Další »

Olympijské hry - Plavání

03:30 , konecVítěz: C. Dressel (USA)

03:37 , konecVítěz: E. McKeonová (AUS)

03:44 , konecVítěz: R. Finke (USA)

04:20 , konecVítěz: Austrálie

04:36 , konecVítěz: USA

Olympijské hry - Golf

00:30 , konecVítěz: X. Schauffele (USA)

Olympijské hry - Badminton

06:00 , konec (ome)

13:30 , konecVítěz finále: Jü Fej Čchen (CHN) (Fin)

Olympijské hry - Stolní tenis

03:00 , konec

07:30 , konec

12:30 , konec

Olympijské hry - Box

04:00 , konec

04:30 , konec

05:03 , konec

05:18 , konec

05:51 , konec

06:06 , konec

10:00 , konec

10:30 , konec

11:03 , konec

11:20 , konec

11:57 , konec

12:13 , konec

Olympijské hry - OH - Cyklistika BMX

03:10 , konec

04:20 , konec

Olympijské hry - Jachting

05:00 , konec

Olympijské hry - Skoky do vody

08:00 , konecT. Š' (CHN)

Olympijské hry - Sportovní gymnastika

10:00 , konecVítěz: A. Dolgopyat (ISR)

10:52 , konecVítěz: R. Andradeová (BRA)

11:48 , konecVítěz: M. Whitlock (GBR)

12:38 , konecVítěz: N. Derwaelová (BEL)

Olympijské hry - Šerm

02:00 , konecVítěz: Francie

Olympijské hry - Vzpírání

06:50 , konecVítěz: E. V. Goodleyová (GBR)

12:50 , konecVítěz: N. P. Dajomesová Barreraová (ECU)

Olympijské hry - Zápas

04:00 , konec

04:00 , konec

04:00 , konec

11:15 , konec

11:35 , konec

12:00 , konec

Olympijské hry - Pozemní hokej (muži)

02:30 , konec3:1 (ČF)

05:00 , konec3:2 (3:0 po s.n.) (ČF)

11:30 , konec3:1 (ČF)

14:00 , konec3:1 (ČF)

Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)

07:00 , konec9:11 (Sk. B)

08:30 , konec16:12 (Sk. A)

11:20 , konec20:16 (Sk. B)

12:50 , konec14:1 (Sk. A)

UFC Fight Night

03:15 , konecVítěz: Witt

03:46 , konecVítěz: Baghdasarjan

04:12 , konecVítěz: Gooden

04:30 , konecVítěz: Buysová

04:57 , konecVítěz: Strickland

Atletika »

Olympijské hry

02:10 , konec

02:40 , konec

02:50 , konec

03:35 , konecVítěz: Li-ťiao Kung (CHN)

03:45 , konec

12:10 , konecVítěz: G. Tamberi (ITA), M. Baršim (QAT)

12:15 , konec

12:45 , konec

13:15 , konec

13:25 , konec

14:05 , konec

14:50 , konecVítěz: L. M. Jacobs (ITA)

Hokej »

ME v inline hokeji U18

10:00 , konec

ME v inline hokeji U16

13:15 , konec (Fin)

Fotbal »

FORTUNA:LIGA

16:00 , konec

16:00 , konec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

10:30 , konec (2)

Česká fotbalová liga (A)

10:00 , konec

10:15 , konec

10:30 , konec

Česká fotbalová liga (B)

10:15 , konec

10:15 , konec

10:15 , konec

Moravskoslezská fotbalová liga

10:15 , konec

10:15 , konec

10:30 , konec

Slovenská 2. liga

sk 10:30 , konec

Polská Ekstraklasa

15:00 , konec (2)

Volejbal »

Olympijské hry - muži

02:00 , konec | 25:15, 25:21, 25:16 (Sk. A)

04:05 , konec | 25:22, 37:39, 25:17, 21:25, 20:18 (Sk. B)

07:25 , konec | 25:20, 25:22, 25:16 (Sk. B)

09:25 , konec | 25:22, 25:15, 25:17 (Sk. A)

12:40 , konec | 25:21, 20:25, 29:31, 25:22, 15:13 (Sk. A)

16:00 , konec | 21:25, 23:25, 23:25 (Sk. B)

Baseball »

Olympijské hry - muži

05:00 , konec (OFN)

12:00 , konec (OFN)

Házená »

Olympijské hry - muži

02:00 , konec (Sk. B)

04:00 , konec (Sk. B)

07:15 , konec (Sk. A)

09:15 , konec (Sk. A)

12:30 , konec (Sk. A)

14:30 , konec (Sk. B)

Basketbal »

Olympijské hry - muži

06:40 , konec (Sk. C)

10:20 , konec (Sk. C)

Olympijské hry - ženy

03:00 , konec (Sk. A)

14:00 , konec (Sk. A)