Menu

Tenis »

Australian Open - muži (tvrdý povrch)

01:23 , konec | 6:4, 3:6, 3:6 (Q3)

04:42 , konec | 2:6, 3:6 (Q3)

WTA Sydney (tvrdý povrch)

03:38 , konec | 0:6, 6:4, 7:6 (12) (SF)

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

17:00 , konec

17:30 , konec

18:00 , po prodl.

18:30 , konec

NHL

01:00 , konec

01:00 , konec

01:00 , konec

01:35 , konec

01:38 , konec

02:00 , konec

02:07 , konec

02:30 , po prodl.

03:00 , konec

04:30 , konec

04:30 , konec

KHL

10:30 , konec

bet-at-home ICE Hockey League

18:30 , konec

DHL extraliga juniorů

15:00 , konec

16:00 , konec

16:45 , konec

17:00 , konec

17:00 , konec

17:00 , konec

18:00 , konec

18:00 , konec

18:00 , konec

Tipos Extraliga (SR)

sk 17:00 , konec

sk 17:30 , konec

sk 17:30 , odloženo

sk 18:00 , konec

sk 18:00 , konec

sk 18:00 , konec

1. liga (SR)

sk 17:00 , konec

sk 17:30 , odloženo

sk 18:00 , odloženo

sk 18:00 , po s.n. (0:1)

Liga juniorů

19:00 , konec

19:15 , konec

Další »

Fotbal »

Africký pohár národů

14:00 , konec (Sk. B)

17:00 , konec (Sk. B)

17:00 , konec (Sk. C)

20:00 , konec (Sk. C)

Anglická Premier League

21:00 , konec

Německá Bundesliga

20:30 , konec

Francouzská Ligue 1 Uber Eats

21:00 , konec

Tipsport liga

15:00 , konec (Sk. D)

Přípravný zápas

13:00 , konec

17:00 , zrušeno

Házená »

Mistrovství Evropy mužů

18:00 , konec

20:30 , konec

20:30 , konec

Další »

Biatlon

14:30 , konecVítěz: Francie

Sjezdové lyžování

12:45 , konecVítěz: A. Kilde (NOR)

Běh na lyžích

16:00 , zrušeno

Futsal »

1. Futsal liga

20:00 , konec

20:00 , 2. poločas

20:00 , konec

2. Futsal liga západ

20:00 , konec (14)

20:00 , konec (14)

20:30 , konec (14)

20:30 , konec (14)

20:30 , konec (14)

2. Futsal liga východ

20:00 , konec (12)

20:30 , konec (12)

Stolní tenis »

Extraliga mužů

TJ Ostrava - El Niňo Praha (2:3)

18:04 , konec | 9:11, 11:8, 12:10, 11:8 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 1:0)

18:39 , konec | 9:11, 4:11, 11:8, 4:11 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 1:1)

19:09 , konec | 11:13, 11:9, 11:8, 11:9 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 2:1)

19:47 , konec | 8:11, 7:11, 4:11 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 2:2)

20:09 , konec | 11:9, 11:7, 5:11, 8:11, 8:11 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 2:3)

Hradec Králové - Hodonín (3:1)

18:05 , konec | 11:9, 11:8, 3:11, 9:11, 13:11 (Hradec Králové - Hodonín 1:0)

18:46 , konec | 9:11, 11:5, 8:11, 6:11 (Hradec Králové - Hodonín 1:1)

19:19 , konec | 11:4, 11:9, 7:11, 11:9 (Hradec Králové - Hodonín 2:1)

19:53 , konec | 9:11, 11:1, 11:6, 11:9 (Hradec Králové - Hodonín 3:1)

Liberec - TTC Ostrava (3:2)

18:07 , konec | 4:11, 11:6, 9:11, 11:4, 11:5 (Liberec - TTC Ostrava 1:0)

18:40 , konec | 3:11, 11:4, 9:11, 13:11, 5:11 (Liberec - TTC Ostrava 1:1)

19:19 , konec | 11:8, 3:11, 11:7, 11:4 (Liberec - TTC Ostrava 2:1)

19:49 , konec | 8:11, 6:11, 11:7, 7:11 (Liberec - TTC Ostrava 2:2)

20:15 , konec | 11:8, 11:7, 12:10 (Liberec - TTC Ostrava 3:2)

Cheb - KT Praha (3:1)

18:09 , konec | 8:11, 9:11, 11:6, 11:7, 13:11 (Cheb - KT Praha 1:0)

19:01 , konec | 11:5, 11:7, 11:7 (Cheb - KT Praha 2:0)

19:18 , konec | 4:11, 3:11, 5:11 (Cheb - KT Praha 2:1)

19:41 , konec | 11:6, 9:11, 8:11, 12:10, 11:8 (Cheb - KT Praha 3:1)