Štafeta žen, 4x6 km, Ruhpolding
14:30, konec • Vítěz: Francie
San Francisco 49ers - Seattle Seahawks
22:30, před událostí (WCR)
Sjezd mužů, Wengen
12:45, konec • Vítěz: A. Kilde (NOR)
Sprinty mužů a žen, volně, Les Rousses
16:00, zrušeno
Třinec – Zlín 6:2
17:00, konec
Plzeň – Liberec 1:4
17:30, konec
Pardubice – Kladno 4:3
18:00, po prodl.
Sparta – Mountfield HK 4:1
18:30, konec
Neznámý – Neznámý 2 0:0
12:00, před zápasem (5. - 6.)
Neznámý – Neznámý 2 0:0
16:00, před zápasem (SF)
Neznámý – Neznámý 2 0:0
18:00, před zápasem (Udr.)
Neznámý – Neznámý 2 0:0
20:00, před zápasem (SF)
Boston – Philadelphia 3:2
01:00, konec
Tampa – Vancouver 4:2
01:00, konec
Carolina – Columbus 0:6
01:00, konec
Detroit – Winnipeg 0:3
01:35, konec
NY Islanders – New Jersey 3:2
01:38, konec
St. Louis – Seattle 2:1
02:00, konec
Nashville – Buffalo 1:4
02:07, konec
Chicago – Montreal 3:2
02:30, po prodl.
Calgary – Ottawa 1:4
03:00, konec
Los Angeles – Pittsburgh 6:2
04:30, konec
San Jose – NY Rangers 0:3
04:30, konec
HC Litvínov – Havířov 2:3
15:00, konec
Kometa Brno – Motor ČB 7:4
16:00, konec
Kladno – K. Vary 2:5
16:45, konec
Pardubice – Liberec 5:1
17:00, konec
Jihlava – Olomouc 6:0
17:00, konec
Zlín – Salzburg 5:4
17:00, konec
Sparta – Plzeň 2:6
18:00, konec
Slavia – Vítkovice 2:0
18:00, konec
Chomutov – Třinec 2:10
18:00, konec
Vladivostok – Novosibirsk 3:2
10:30, konec
Lipt. Mikuláš – HC Slovan 1:7
17:00, konec
Banská Bystrica – Nitra 1:2
17:30, konec
Michalovce – Spišská N. Ves 3:2
18:00, konec
Prešov – Zvolen 2:5
18:00, konec
Nové Zámky – Trenčín 1:5
18:00, konec
Skalica – Dubnica 5:1
17:00, konec
Trnava – Vlci Žilina 0:0
17:30, odloženo
Žiar nad Hronom – Humenné 0:0
18:00, odloženo
Levice – Topoľčany 3:4
18:00, po s.n. (0:1)
HK MD Šumperk – Warriors Brno 4:1
19:00, konec
Vsetín – Havlíčkův Brod 2:1
19:15, konec
Senegal – Guinea 0:0
14:00, konec (Sk. B)
Malawi – Zimbabwe 2:1
17:00, konec (Sk. B)
Maroko – Komory 2:0
17:00, konec (Sk. C)
Gabon – Ghana 1:1
20:00, konec (Sk. C)
Brighton – Crystal Palace 1:1
21:00, konec
Dortmund – Freiburg 5:1
20:30, konec
Nice – Nantes 2:1
21:00, konec
Trenčín – Olomouc 1:0
15:00, konec (Sk. D)
D. Popko – J. Lehečka 1:2
01:23, konec | 6:4, 3:6, 3:6 (Q3)
J. de Jong – T. Macháč 0:2
04:42, konec | 2:6, 3:6 (Q3)
B. Krejčíková – A. Kontaveitová 2:1
03:38, konec | 0:6, 6:4, 7:6 (12) (SF)
Německo – Bělorusko 33:29
18:00, konec
Portugalsko – Island 24:28
20:30, konec
Rakousko – Polsko 31:36
20:30, konec
Olympik Mělník – Česká Lípa 3:2
20:00, konec
Ž. Vlci Brno – Interobal Plzeň 2:6
20:00, 2. poločas
Chrudim – Sparta 7:0
20:00, konec
Kladno – Kadaň 4:8
20:00, konec (14)
Morgan Commando Teplice – Boca Juniors Krupka 4:9
20:00, konec (14)
Boca Chotěboř – Jerigo Plzeň 5:2
20:30, konec (14)
Černý Dub – Dalmach Turnov 9:4
20:30, konec (14)
Jablonec n/N – Oxyworld Baník Chomutov 7:15
20:30, konec (14)
Baník Ostrava – Atraps Brno 11:1
20:00, konec (12)
Hodonín – SKUP Olomouc 3:3
20:30, konec (12)
P. Klos – F. Onderka 3:1
18:04, konec | 9:11, 11:8, 12:10, 11:8 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 1:0)
T. Martinko – J. Vráblík 1:3
18:39, konec | 9:11, 4:11, 11:8, 4:11 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 1:1)
A. Štalzer – J. Zelinka 3:1
19:09, konec | 11:13, 11:9, 11:8, 11:9 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 2:1)
P. Klos – J. Vráblík 0:3
19:47, konec | 8:11, 7:11, 4:11 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 2:2)
T. Martinko – F. Onderka 2:3
20:09, konec | 11:9, 11:7, 5:11, 8:11, 8:11 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 2:3)
J. Crha – Š. Brhel 3:2
18:05, konec | 11:9, 11:8, 3:11, 9:11, 13:11 (Hradec Králové - Hodonín 1:0)
V. Buben – D. Štěpánek 1:3
18:46, konec | 9:11, 11:5, 8:11, 6:11 (Hradec Králové - Hodonín 1:1)
M. Klásek – O. Tymofiejev 3:1
19:19, konec | 11:4, 11:9, 7:11, 11:9 (Hradec Králové - Hodonín 2:1)
J. Crha – D. Štěpánek 3:1
19:53, konec | 9:11, 11:1, 11:6, 11:9 (Hradec Králové - Hodonín 3:1)
M. Blinka – T. Demek 3:2
18:07, konec | 4:11, 11:6, 9:11, 11:4, 11:5 (Liberec - TTC Ostrava 1:0)
J. Seibert – J. Kleprlík 2:3
18:40, konec | 3:11, 11:4, 9:11, 13:11, 5:11 (Liberec - TTC Ostrava 1:1)
M. Stach – P. Korbel 3:1
19:19, konec | 11:8, 3:11, 11:7, 11:4 (Liberec - TTC Ostrava 2:1)
M. Blinka – J. Kleprlík 1:3
19:49, konec | 8:11, 6:11, 11:7, 7:11 (Liberec - TTC Ostrava 2:2)
J. Seibert – T. Demek 3:0
20:15, konec | 11:8, 11:7, 12:10 (Liberec - TTC Ostrava 3:2)
D. Reitšpies – M. Koblížek 3:2
18:09, konec | 8:11, 9:11, 11:6, 11:7, 13:11 (Cheb - KT Praha 1:0)
A. Gavlas ml. – T. Pavelka 3:0
19:01, konec | 11:5, 11:7, 11:7 (Cheb - KT Praha 2:0)
S. Kučera – M. Olejník 0:3
19:18, konec | 4:11, 3:11, 5:11 (Cheb - KT Praha 2:1)
D. Reitšpies – T. Pavelka 3:2
19:41, konec | 11:6, 9:11, 8:11, 12:10, 11:8 (Cheb - KT Praha 3:1)