NHL

Montreal Canadiens – Vegas Golden Knights

5:4

po s.n. (2:1) (3:0, 0:2, 1:2 - 0:0)

19.01.2020, 01:15 • Bell Centre, Montreal • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka), Tomáš Němčík

Tipsport: 2.74 3.99 2.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je v tuto chvíli z mé strany vše. Přejí Vám dobrou noc/dobré ráno a příjemný zbytek víkendu! (04:04:01)

Vhazování 51:49%
Skončil napínavý zápas mezi Montrealem Canadiens a Vegas Golden Knights. Už se zdálo za stavu 3:0, že je vše jasné, ale hosté se v tomto zápase dokázali vzchopit. Stav byl ještě ve třetí třetině pro hosty nepříznivý, ale v hokejisté Vegas dokázali v poslední dvou minutách vsítit dvě branky, a tak si vynutit prodloužení a nájezdy, ve kterých ale byli úspěšnější domácí. Rozhodující nájezd vstřelil slovenský útočník Tomáš Tatar, díky kterému domácí tento zápas vyhrávají poměrem 5:4.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ TATAR.

4. série 2:1

Reilly Smith se svou střelou mezi betonu neuspěl.

Tomáš TATAR

Tomáš Tatar dokázal vymíchat Fleuryho.

3. série 1:1

Alex Tuch se svou kličkou do forhendu neuspěl.

Joel Armia neuspěl, kotouč mu sjel z hole.

2. série 1:1

Shea Theodore se svou bekhendovou kličkou neuspěl.

Nick Cousins si na Fleuryho nepřišel.

1. série 1:1

Jonathan Marchessault se svou střelou na vyrážečku také uspěl.

1. série 1:0

Ilja Kovalčuk střelou mezi betony proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.
Skončilo prodloužení, ve kterém byli jasně aktivnější domácí hokejisté. Canadiens měli hned několik šancí na gól, ale výborný Marc-Andre Fleury odmítl rozuzlení zápasu už v overtimu. Následovat budou nájezdy.

5:4

Branky a nahrávky: 6. Cousins (Weise), 13. Kovalčuk (Danault), 19. Kulak (Domi), 50. Cousins (Weise), rozh. náj. Tatar – 30. Marchessault (R. Smith, Theodore), 35. Stastny, 59. Pacioretty (Theodore), 60. R. Smith (Stastny, Theodore)