2:3
po s.n. (0:2) (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
14.01.2020, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)
Tipsport: 5.02 4.56 1.56 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.02 - 4.56 - 1.56
Amur Chabarovsk – Ak Bars Kazaň
2:3
po s.n. (0:2) (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Ruděnkov (Kamalov), 54. Jordán – 13. M. Gluchov, 41. Azevedo, rozh. náj. Voronkov
Karty:
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Langhamer (41. Alikin) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Turbin, Kamalov, Alexandrov – Rasskazov, H. Zohorna, Fajzullin – A. Lazarev, Golubev, Ruděnkov – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Jazkov, A. Kuzněcov, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň:
Biljalov (Miftachov) – Virtanen, Wikstrand, Judin, Rukavišnikov, Jarullin, Žuravljov, N. Averin – Cormier, K. Petrov, Azevedo – Dyňak, Zaripov, A. Galimov – Galijev, M. Gluchov, Frattin – Galuzin, Voronkov, O. Li – Kara.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
03:16 | CHA | 1:0 | Ruděnkov (Kamalov) | |
04:06 | KZN | 2 | Galuzin, podrážení | |
12:58 | KZN | 1:1 | M. Gluchov | |
13:58 | CHA | 2 | Rasskazov, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:03 | KZN | 2 | M. Gluchov, vražení na hrazení | |
36:18 | KZN | 2 | Cormier, držení | |
36:56 | KZN | 2 | Galijev, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:34 | KZN | 1:2 | Azevedo | |
40:34 | CHA | -Alikin +Langhamer (Střídání) | ||
41:31 | CHA | 2 | Gorškov, hákování | |
49:53 | CHA | 2 | Jordán, sekání | |
51:46 | CHA | 2 | Kamalov, nedovolené bránění | |
53:26 | CHA | 2:2 | Jordán | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:49 | KZN | 2 | M. Gluchov, hrubost | |
CHA | 2 | Vj. Ušenin, hrubost | ||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
KZN | 2:3 | Voronkov (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Chabarovsk – Kazaň • po s.n. (0:2) 10:00 2:3
Kunlun – Novosibirsk • po s.n. (1:2) 12:30 4:5
Barys – Ufa 14:30 5:3
Čeljabinsk – Magnitogorsk 15:00 2:1
Čerepovec – Jekatěrinburg 17:00 3:1
N.Novgorod – Soči • po prodl. 17:00 2:1
CSKA Moskva – Minsk 17:30 5:1
Petrohrad – Riga 17:30 3:0
Viťaz – Jokerit 17:30 2:3
63:49
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hrubost).
51:46
49:53
41:31
36:56
36:18
22:03
13:58
04:06