18.11.2019, 01:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.99 4.05 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:50
Michael Frolík (CGY) 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:32
David Rittich (CGY) 0 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0% (03:51:06)

1. Marc-André Fleury (VGK) 34 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Nate Schmidt (VGK) 0+4
3. William Karlsson (VGK) 2+1
Statistiky: Střely na bránu: 37-34; Zablokované střely: 20-13; Vhazování: 59%-41%; Hity: 38-45; Přesilové hry: 1/3-0/2; Trestné minuty: 12-14.

Vegas dnes přejelo Calgary a ukončilo sérii pěti porážek v řadě

William Karlsson zaznamenal tři kanadské body a dvěma góly dovedl Vegas k hladkému vítězství nad Calgary. Obrovskou zásluhu na tom mají také Marc-André Fleury a Nate Schmidt, který měl prsty ve čtyřech gólech. Série pěti proher je pryč. Konečný výsledek. Vegas Golden Knights 6 Calgary Flames 0.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:28

57:28 William KARLSSON - 6:0

57:28

Golden Knights právě vstřelili branku!
WILLIAM KARLSSON vystřelil v pravém kruhu pro vhazování bekhendem a po ledě zamířil ke vzdálenější levé tyči! Flames se nyní rozsypali. Asistence: Brayden McNabb a Nate Schmidt.

56:50

Reilly Smith vystřelil na bodu pravého kruhu a Cam Talbot předvedl krásný semafor. Reklamní přestávka.

56:11

Cody Glass mohl skórovat po přihrávce z levého křídla na vzdálenější pravé tyči, Cam Talbot ale předvedl úžasný zákrok a skvěle ho vychytal!

55:09

55:09 Mark STONE - 5:0

55:09

MARK STONE nyní vypálil po přihrávce Maxe Paciorettyho přes šířku útočného pásma na bodu levého kruhu a parádní bombou bez přípravy vymetl bližší levý horní roh brány! Přesilovka využita. Asistence: Max Pacioretty.

54:25

Matthew Tkachuk usedl na trestnou lavici, aby odpykal dvě minuty po neúspěšné trenérské výzvě.

54:25

54:25 Cody EAKIN - 4:0

54:25

Jonathan Marchessault se nádherně protáhl mezi dvěma protihráči před bránu a připravil první gól v sezóně pro CODYHO EAKINA, který se prosadil v blízkosti levé tyče brány! Knights vedou 4:0! Asistence: Jonathan Marchessault.

53:03

Dnešní utkání sleduje 18083 diváků.

52:32

Golden Knights se ocitli v postavení mimo hru a po přerušení hry následuje komerční přestávka.

6:0

Branky a nahrávky: 11. W. Karlsson (R. Smith, Schmidt), 30. Stastny (Schmidt, Theodore), 49. Pacioretty (W. Karlsson, Schmidt), 55. Eakin (Marchessault), 56. Mark Stone (Pacioretty), 58. W. Karlsson (McNabb, Schmidt)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill, Engelland (A) – Pacioretty, W. Karlsson, R. Smith (A) – Marchessault, Eakin, Mark Stone (A) – Tuch, Stastny, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Hamonic, Kylington, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Mangiapane, Backlund, Tkachuk (A) – Lucic, D. Ryan, Dubé – Rieder, Jankowski, Frolík. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Graham Skilliter. Čároví: Tyson Baker, Devin Berg

Diváci: 18083

10:44 VEG 1:0 W. Karlsson (R. Smith, Schmidt)
17:31 CGY 2 Mi. Stone, hákování
19:21 VEG 2 Mark Stone, hrubost