AZ Havířov – HC RT TORAX Poruba

3:2

po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)

15.09.2019, 14:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Skupina B • Petr Miklas

AZ nakonec vybojoval v prodloužení bod navíc, Poruba si odváží alespoň bod. Byl to vyrovnaný zápas, kterému remíza sluší. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (16:50:11)

61:54

Havířov právě vstřelil branku!
VOJTĚCH ŠEVĚČEK pálil od modré Pawlas si na puk sáhl, ale ten se zastavil až v síti. Asistence: Dominik Koubek a Vojtěch Pindel.

61:39

Juhász pálil z levého kruhu, Pawlas zasáhl vyrážečkou.

61:19

Hostující Zajíc dostal pukem do obličeje a zůstal na ledě, rozhodčí přerušil hru. Vypadá to, že bude v pořádku, už odjíždí na střídačku.

60:53

Po Ševečkově nahození Pawlas nevěděl kde má puk, ale Pindel jej ani nadvakrát do branky nedostal.

60:10

Poruba se osvobodila.

60:01

Ve třetí části se Porubě podařilo srovnat při přesilovce 5 na 3 a sahala i po vedoucím gólu, ale přišel faul Havlíka a AZ tak má skoro po celé prodloužení přesilovku.

60:00

59:34

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Havlík – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Benka-Rybár.

Poruba právě vstřelila branku!
ŠIMON PAVLÍK vyrovnává po sérii střel Atanasiadis ležel a hostující útočník pálil do odkryté branky. Asistence: Daniel Stodůlka a Jan Žídek.

57:50

Poruba hraje bez brankáře!
Poruba má 1:09 dlouhou přesilovku 5 na 3!
Konec oddechového času.

3:2

Branky a nahrávky: 31. Vlček (Byčkov, Mrkvica), 43. Pavlačka (Revaj, Pindel), 62. Ševěček (Koubek, Pindel) – 14. Žídek (Benka-Rybár, Barčák), 58. Pavlík (Stodůlka, Žídek)

AZ Havířov: Atanasiadis (Štipčák) – Uhlíř, Ševěček "A", Kočí, Hrček, Koubek, Thiel, Topolanský – Hudeček, Revaj, Kubík, Byčkov, Juhász, Pindel "C", Pavlačka, Mrkvica, Kapitanov, Vlček.

HC RT TORAX Poruba: Pawlas (Lambert) – Mrozek, Havlík "A", Debnár, Zajíc "C", Pitucha, Macurák, Benka-Rybár, Morávek, Anlauf, Häring, Stodůlka, Foldyna, Barčák, Žídek "A", Brodek, Pavlík, Rambousek.

Rozhodčí: Kratochvíl – Hlavatý, Kořistka

Diváci: 76

01:33 HAV 2 Byčkov, sekání
02:35 HAV 2 Revaj, sekání
03:39 HAV 2 Kočí, hákování
13:21 POM 0:1 Žídek (Benka-Rybár, Barčák)
57:52 POM 2:2 Pavlík (Stodůlka, Žídek)
59:34 POM 5+OK Havlík, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Benka-Rybár