Menu

Fotbal

MOL Cup

MFK Dobříš – FC Písek

0:2

konec (0:1)

14.08.2019, 18:00 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Liška)

Tipsport: 4.91 4.0 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:10:37)

78

Žlutou kartu dostává Benetka (FC Písek).

69

Žlutou kartu dostává Petrlík (MFK Dobříš).

62

Písek právě vstřelil branku!
Vedení hostí pojišťuje DANIEL PETŘÍK.

59

Žlutou kartu dostává Hrachovec (FC Písek).

57

Žlutou kartu dostává Vávra (FC Písek).

54

Žlutou kartu dostává Puchmajer (MFK Dobříš).

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

34

Písek právě vstřelil branku!
Vedoucí trefu Písku trefil TOMÁŠ VALENTA.

29

Po téměř půlhodince hry je v Dobříši skóre bezbrankové, leč hosté jsou fotbalovějším týmem a už neproměnili dvě velmi dobré gólové šance.

1

Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

MFK Dobříš: Vančát – Procházka, Talůžek, Liška, Puchmajer, Šrain, Junek, Chýla, Petrlík, Machač, Kopečný.
Náhradníci: R. Weber – V. Weber, Burda, Maryška, Šebek, Kozohorský.

FC Písek: Satrapa – Benetka, Vávra, Kulík, Vacovský, Petřík, Held, Hrachovec, Ulbrich, Hajdo, Valenta.
Náhradníci: Klement – Held, Presl, Holý, Pecka, Voráček.

Rozhodčí: Janoch – Szikszay, Šlajs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

MFK Dobříš – FC Písek

0:2

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 34. Valenta, 62. Petřík

Karty:   54. Puchmajer (DOS), 69. Petrlík (DOS) – 57. Vávra (PIS), 59. Hrachovec (PIS), 78. Benetka (PIS)

MFK Dobříš: Vančát – Procházka, Talůžek, Liška, Puchmajer, Šrain, Junek, Chýla, Petrlík, Machač, Kopečný.
Náhradníci: R. Weber – V. Weber, Burda, Maryška, Šebek, Kozohorský.

FC Písek: Satrapa – Benetka, Vávra, Kulík, Vacovský, Petřík, Held, Hrachovec, Ulbrich, Hajdo, Valenta.
Náhradníci: Klement – Held, Presl, Holý, Pecka, Voráček.

Rozhodčí: Janoch – Szikszay, Šlajs

Diváci: 460

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2