2:3
konec (1:0)
14.08.2019, 17:00 • Purkyňová 1142, Nový Jičín • 1. kolo • Info o důležitých událostech (Patrik Stankov)
Tipsport: 4.63 4.0 1.55 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.63 - 4.0 - 1.55
FK Nový Jičín – FK Frýdek-Místek
2:3
konec (1:0)
Branky: 8. Hurta, 75. Smolarčík (pen.) – 68. Šumský (pen.), 78. Šumský (pen.), 90+1. Telnar
Karty: 47. Nippert (NJI), 67. Hutník (NJI), 78. Smolarčík (NJI), 82. Hurta (NJI) – 63. Šohaj (FRM), 66. Varadi (FRM), 75. Mrkvička (FRM) 71. Šohaj (FRM)
Neproměněná penalta:
FK Nový Jičín:
Hub – Vokoun, Nippert (K), Massaniec, Blejchař, Palla D., Klepáč, Gonda (72. Kopecký), Smolarčík (90. Janovský), Hutník (75. Palla M.), Hurta
Náhradníci: Ognjanov – Kopecký, Preči, Palla M., Kudělka, Janovský, Mika
Trenér:
FK Frýdek-Místek:
Ciupa – Kebísek, Kaizar, Literák (K), Hajnoš (46. Hykel) – Šohaj, Mrkvička, Ožvolda (56. Skwarczek), Visič (62. Teplý) – Šumský – Telnar
Náhradníci: Bárta – Hykel, Packo, Varadi, Teplý, Hýbl, Skwarczek
Trenér:
Rozhodčí: Richtár – Šimeček, Matějek
Diváci: 225
Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1
Humpolec – Jihlava 17:00 0:9
Komárov – Vltavín 17:00 0:1
Kroměříž – Vítkovice • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Lanžhot – Znojmo • po penal. (3:1) 17:00 1:1
Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3
Motorlet – Chomutov 17:00 4:0
Český Brod – Velvary 17:00 1:3
Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7
Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3
Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2
Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1
Souš – Sokolov 17:00 0:3
Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1
Strání – Prostějov 17:00 1:3
Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1
Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4
Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2
Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2
Val. Meziříčí – Slavičín • po prodl. 17:00 4:2
Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4
Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4
Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2
Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2
Rýmařov – Uničov 17:00 2:3
Skaštice – Líšeň 17:00 3:5
Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7
Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3
Soběslav – Benešov 17:00 0:2
Libiš – Zápy 17:00 0:2
Hostouň – K. Vary 17:00 2:1
HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3
Ostrá – Vlašim 17:30 1:3
Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4
Libčany – Chlumec n/C 17:30 0:3
Dobříš – Písek 18:00 0:2
90+1
A máme rozhodnuto. Výborný centr sklepl Literák na zcela volného MÁRIO TELNARA, který posílá hosty do dalšího kola.
78
K puntíku se postavil znovu NICOLAS ŠUMSKÝ a posílá míč k pravé tyči Hubovy brány.
75
Penaltu s přehledem proměňuje JAN SMOLARČÍK.
68
K exekuci se postavil NICOLAS ŠUMSKÝ a s přehledem posílá míč do protipohybu brankáře.
8
Domácí se dostávají do zaslouženého vedení. Literák nedokázal zachytit PETRA HURTU, který následně míč mezi nohami Ciupy posílá do brány.