Menu

Fotbal

MOL Cup

Tatran Ždírec nad Doubravou – FSC Stará Říše

3:1

konec (0:1)

14.08.2019, 17:00 • 1. kolo • Info o důležitých událostech (Karel Málek (@karl__karlsson))

Tipsport: 4.49 3.8 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:26:06)

119

Ždírec právě vstřelil branku!
MATĚJ VOPRŠAL unikl všem protihráčům a defintivně rozhoduje o dnešním vítězství Ždírce!

116

Žlutou kartu dostává Petr Jeníček (Tatran Ždírec nad Doubravou).

113

Ždírec právě vstřelil branku!
Domácí jdou ve druhém prodloužení do vedení! Jan Novotný nacentroval balon přesně na hlavu DOMINIKA PELIKÁNA, který posílá domácí do vedení – 2:1!

106

Začalo druhé prodloužení.

105

První prodloužení skončilo.

104

Žlutou kartu dostává Matěj Vopršal (Tatran Ždírec nad Doubravou).

100

Dmytro Zaichek parádně vystřelil zpoza vápna, ale Dan Bartaloš předvedl parádní zákrok.

93

Žlutou kartu dostává Roman Nehyba (FSC Stará Říše).

91

Začal první poločas prodloužení.

90

Druhý poločas skončil.

80

Žlutou kartu dostává Lukáš Mrázek (Tatran Ždírec nad Doubravou).

68

Jan Chramosta se po sedmiminutovém působení na hřišti dostal do obrovské šance, ale balon poslal trestuhodně nad branku.

59

Střídání v týmu FSC Stará Říše: ze hřiště odchází Vacek, přichází Chramosta.

58

Parádní akce domácího týmu! Do šance se nakonec dostal Jan Málek, ale brankář Dutka dobře zasáhl.

49

Ždírec právě vstřelil branku!
To je vstup do utkání! PAVEL NOVOTNÝ si počkal na přihrávku Vojtěcha Bureše a z druhé vlny uklidil balon pod víko – 1:1!

46

Střídání v týmu Tatran Ždírec nad Doubravou: ze hřiště odchází Slavík, přichází Novotný.

46

Začal druhý poločas.

Tatran Ždírec nad Doubravou – FSC Stará Říše

3:1

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 49. Novotný, 113. Pelikán, 119. Vopršal – 39. Švarc

Karty:   80. Mrázek (ZDN), 104. Vopršal (ZDN), 116. Jeníček (ZDN) – 93. Nehyba (STS)

Tatran Ždírec nad Doubravou: Bartaloš – Pelikán, Jeníček, Zahradník, Slavík, Vopršal, Mrázek, Bureš, Pátek, Málek, Novotný (C)
Náhradníci: Pometlo – Dočekal, Novotný, Kolouch, Najman, Bílek

FSC Stará Říše: Dutka – Hekerle, Šácha, Heide, Svoboda, Tysčuk, Vacek, Nehyba (C), Švarc, Cipruš, Severa
Náhradníci: Jícha – Zajček, Chramosta, Pokorný, Kříž, Smejkal

Rozhodčí: Pfeifer – Svoboda, Krondráf

Diváci: 207

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2