Menu

Fotbal

MOL Cup

FK Komárov – Loko Vltavín

0:1

konec (0:0)

14.08.2019, 17:00 • Komárov • 1. kolo • Info o důležitých událostech (Václav Prokůpek)

Tipsport: 9.0 6.0 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu. (18:51:17)

90+1

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Kuchař, přichází Šmalcl.

90

Střídání v týmu FK Komárov: ze hřiště odchází Nový, přichází Petráš.
Střídání v týmu FK Komárov: ze hřiště odchází Grunt, přichází Chvojka.

88

Žlutou kartu dostává Mojdl (FK Komárov).

84

Vltavín právě vstřelil branku!
Autorem branky je VLADIMÍR VALÍČEK.

82

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Hovorka.

72

Po přihrávce Srpa domácí Burian přestřelil branku ve vyložené šanci!

68

Srp se ocitl ve dvou velkých šancí, které likviduje Koblenc.

63

Střídání v týmu FK Komárov: ze hřiště odchází Bežó, přichází Hlavatý.
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Špaček, přichází Vieira.

60

Podzimek v šanci, Hejcman vyrazil jeho pokus na rohový kop.

48

Koblenc opět v akci a to po střele Nového.

47

Po rohu domácího Srpa zakročil brankář hostů Koblenc.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

41

Žlutou kartu dostává Srp (FK Komárov).

36

Největší šanci hostí odvrátil stoper Vaníček!

32

Žlutou kartu dostává Kuchař (Loko Vltavín).

26

Jan Mojdl střelou z vápna těsně minul hostující branku.

FK Komárov – Loko Vltavín

0:1

konec (0:0)

Zpět na online

Branky: 84. Komínek (vla.)

Karty:   41. Srp (KMR), 88. Mojdl (KMR) – 32. Kuchař (VLT)

FK Komárov: Hejcman – A. Grunt (90. Chvojka), Vaníček, Bežó (63. Hlavatý), Baštař, Pužík (C), Komínek, Burian, Mojdl, Srp. Nový (90. Petráš).
Náhradníci: D. Grunt – Petráš, Chvojka, Nesnídal, Šubert, Hlavatý

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Podzimek, Abena, Pejša (82. Hovorka), Uvíra (C), Kuchař (90+1. Šmalcl), Šnajdr, Maione, Špaček (63. Vieira), Studecký.
Náhradníci: Štorc – Šmalcl, Pouzar, Hovorka, Vieira

Rozhodčí: J. Krejsa – M. Vyhnanovský, D. Cichra

Diváci: 445

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2