Lokomotiv Jaroslavl – HC Energie Karlovy Vary

5:1

konec (1:1, 2:0, 2:0)

12.08.2019, 13:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • Utkání o bronz • Dominik Stošek

Chaotický závěr třetiny je za námi. Bronz získávají hráči Lokomotivu, kteří ve třetí třetině přidali ještě dvě branky a zápas vyhráli 5:2. Karlovy Vary se na President Cupu 2019 umisťují na čtvrté pozici. (15:36:02)

59:45

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (März – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Galimov – 2+2 min, hrubost).

59:45

Patnáct sekund zbývá do zaznění závěrečné sirény a máme tady další bitku, ve které na body vyhrál český hráč.

59:02

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Skakodub – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Pasotr – 2+2 min, hrubost).

58:55

Utkání se stálé více protahuje. Hráči si mezi sebou vyřizují účty a hru už po čtvrté přerušuje bitka dvou hráčů.

57:15

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Utkin – 5 min., nesportovní chování + osobní trest do konce utkání).

57:15

Jaroslavl právě vstřelila branku!
DMITRIJ UTKIN trefuje prázdnou branku a rozhoduje o zisku bronzových medajlí, které poputují do Jaroslavle. Bez asistence.

57:01

Lokomotiv v plném počtu.

56:31

Vary nemají co ztratit a hrají v šesti!
Oddechový čas pro Energii.

56:07

Lokomotiv ale svého protějška k nějakému většímu ohrožení Murašova nepustil a vyhazuje.

55:40

Karlovy Vary se ve své přesilovce usazují v pásmu.

54:58

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Kokarev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Houdek – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Utkin – 2 min., sekání).

53:09

Hra je nyní opět plná nepřesností na obou stranách, oba celky v rozhodujících fázích zrazují nepřesné nahrávky.

51:23

Šlechta se nyní dokázal dostat skrze jednoho beka Lokomotivu, kotouč si vytáhl do mezikruží odkud také vypálil. Murašov jeho střelu vyráží svým betonem.

50:15

Ruský celek vyhání z pásma špatná rozehrávka, musí začít od znova z vlastního.

49:21

Nyní si už může nachvíli Maleček oddychnout, jeho spoluhráči jsou na puku a zakládají protiakci.

48:50

Lokomotiv nyní tlačí svého soupeře v pásmu.Maleček má co dělat!

5:1

Branky a nahrávky: 15. Rogovskij (Galimov), 23. Utkin (Labutkin), 32. Pavlov (Skakodub), 41. Rogovskij (Maltsev), 58. Utkin – 10. März (Botoš, Bulka)

Lokomotiv Jaroslavl: Murašov (Maximov) – Žukov, Kokarev, Galimov, Labutkin,Sinogjev, Šuligyn, Lapin, Poliakov – Kharkov, Skakodub, Ermakov, Artiunin, Utkin, Šumilov, Rošičin, Maltsev, Pavlov, Rogovskij, Šestov.

HC Energie Karlovy Vary: Maleček (Kubát) – Bulka, Hohl, Houdek (C), Prošek, Vogel, Zolnaj – Blecha, Botoš (A), Černý, März (A), Matas, Prihoda, Dvořák, Hofmann, Pastor, Skuhravý, Šlechta.

Rozhodčí: Mikula – Szewieczek, Návrat

03:37 KVA 2 Houdek, napadení
08:31 JAR 2 Kokarev, nedovolené bránění
08:54 JAR 2 Rogovskij, sekání
10:00 KVA 0:1 März (Botoš, Bulka)
13:45 KVA 2 Blecha, krosček